Przesunięty przez: longas 2006-02-08, 19:11
|
www.sweetnoise.art.pl |
| Autor |
Wiadomość |
Przemek
Nadworny RIPPER

Wiek: 38 Dołączył: 04 Sie 2006 Posty: 1981
|
Wysłany: 2007-11-07, 19:02
|
|
 |
To co z tymi skanami? |
|
|
|
 |
alkanet
Typowy Średniak

Wiek: 35 Dołączyła: 12 Sty 2007 Posty: 168 Skąd: Wodzisław Śląski
|
Wysłany: 2007-11-07, 19:29
|
|
 |
scan mam ale nie moge tego wkleić |
|
|
|
 |
Przemek
Nadworny RIPPER

Wiek: 38 Dołączył: 04 Sie 2006 Posty: 1981
|
Wysłany: 2007-11-07, 19:31
|
|
 |
Prześlij mi na emaila jak Ci sie chce. ja spróbuje
[ciach] |
| Ostatnio zmieniony przez Przemek 2009-10-30, 13:31, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
alkanet
Typowy Średniak

Wiek: 35 Dołączyła: 12 Sty 2007 Posty: 168 Skąd: Wodzisław Śląski
|
Wysłany: 2007-11-07, 19:33
|
|
 |
| ok zaraz wyśle |
|
|
|
 |
Hans_Giebenrath
Typowy Średniak


Dołączył: 27 Sie 2006 Posty: 174 Skąd: Kaer Morhen
|
Wysłany: 2008-02-23, 04:04
|
|
 |
| Longas napisał/a: | link chyba do galerii usune, bo watpie zeby cos tam było.......duzo zdjec jest na sn.org | Otóz właśnie, nie ma tam żadnych zdjęć z przed CLC.
Nim ruszyło SN.org istniało jeszcze SN.art, gdzie było mnóstwo zdjęć promujacych tamte płyty oraz jeszcze więcej z koncertów. Później jeszcze przez jakis czas istniała chyba jeszcze jako archiwum .
W każdym razie ja zdążyłem pościagac sobie sporo z omawianych zdjęć.
Postulowałbym więc jednak za uruchomieniem galerii i zaprezentowaniem tych zdjęć, których prawdopodobnie wielu fanów nigdy nie widziało.
np.
kto poza mną jest również za? |
_________________ Take me away |
|
|
|
 |
Momus
Idée fixe


Wiek: 37 Dołączył: 26 Kwi 2005 Posty: 1496 Skąd: POZnan*
|
Wysłany: 2008-02-23, 09:21
|
|
 |
| ja |
_________________ Рукописи не горят
Każda świnia trafi kiedyś na rzeźnika |
|
|
|
 |
PePe
..PiPa..


Wiek: 40 Dołączyła: 14 Lis 2004 Posty: 3529 Skąd: Żary / Wrocław
|
Wysłany: 2008-02-23, 10:22
|
|
 |
| Hans, ja też mam te zdjęcia, ale sprawa wygląda tak, że nie mamy prawa tego publikować - jak się SNM wpieni, to nam może syfu narobić, ja ryzykować nie będę... już jakiś czas temu pisałem, że jeśli ktoś to zorganizuje, to ja sam chętnie pozamieszczam te zasoby: fotki, wywiady, recenzje płyt itd itp Może nie mam 100% tego co było na sn.art.pl ale duża część jest zachowana. |
_________________ http://mordred-deschain.blogspot.com/
Why can we not be sober? |
|
|
|
 |
Przemek
Nadworny RIPPER

Wiek: 38 Dołączył: 04 Sie 2006 Posty: 1981
|
Wysłany: 2008-02-23, 11:35
|
|
 |
| Już zorganizowaliśmy TUTAJ |
|
|
|
 |
PePe
..PiPa..


Wiek: 40 Dołączyła: 14 Lis 2004 Posty: 3529 Skąd: Żary / Wrocław
|
|
|
|
 |
westa
Chassis

Dołączył: 07 Paź 2004 Posty: 1676
|
Wysłany: 2008-02-23, 17:12
|
|
 |
ja sobie ta strone sweetnoise.arty.pl sciagnalem kiedys i jakc cos ta mam gdzies na jakims cd zarchiwizowana |
|
|
|
 |
Przemek
Nadworny RIPPER

Wiek: 38 Dołączył: 04 Sie 2006 Posty: 1981
|
|
|
|
 |
longas
|admin|

Dołączył: 29 Wrz 2004 Posty: 3746
|
Wysłany: 2011-07-07, 00:46
|
|
 |
idziemy z duchem czasu....sn.pl jest takze na facebooku....
kazdy kto ma chec identyfikowac sie z tym miejscem, moze go polubić na fb...linkacz na stronie: www.sweetnoise.pl |
|
|
|
 |
Momus
Idée fixe


Wiek: 37 Dołączył: 26 Kwi 2005 Posty: 1496 Skąd: POZnan*
|
Wysłany: 2011-07-07, 05:41
|
|
 |
| Cytat: | | Razem z witryną funkcjonuje forum, skupiające blisko 800 fanów zespołu. |
brakuje mi dwóch słów... 'kiedyś' i 'prawie' |
_________________ Рукописи не горят
Każda świnia trafi kiedyś na rzeźnika |
|
|
|
 |
Mi
Mi-nadżer

Dołączyła: 06 Paź 2004 Posty: 3730 Skąd: Nottingham
|
|
|
|
 |
longas
|admin|

Dołączył: 29 Wrz 2004 Posty: 3746
|
Wysłany: 2011-07-07, 12:38
|
|
 |
| Momus napisał/a: | | Cytat: | | Razem z witryną funkcjonuje forum, skupiające blisko 800 fanów zespołu. |
brakuje mi dwóch słów... 'kiedyś' i 'prawie' |
"blisko" to "prawie"...a czemu "kiedys" to nie wiem, bo licznik cały czas wskazuje 770 |
|
|
|
 |
|
|