Sweet Noise Forum Strona Główna Sweet Noise Forum
www.sweetnoise.one.pl

BaneryBanery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: longas
2006-02-08, 19:11
www.sweetnoise.art.pl
Autor Wiadomość
Przemek 
Nadworny RIPPER


Wiek: 38
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1981

Wysłany: 2007-11-07, 19:02   
To co z tymi skanami? :]
 
 
alkanet 
Typowy Średniak


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Sty 2007
Posty: 168
Skąd: Wodzisław Śląski

Wysłany: 2007-11-07, 19:29   
scan mam ale nie moge tego wkleić :)
 
 
Przemek 
Nadworny RIPPER


Wiek: 38
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1981

Wysłany: 2007-11-07, 19:31   
Prześlij mi na emaila jak Ci sie chce. ja spróbuje

[ciach]
Ostatnio zmieniony przez Przemek 2009-10-30, 13:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
alkanet 
Typowy Średniak


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Sty 2007
Posty: 168
Skąd: Wodzisław Śląski

Wysłany: 2007-11-07, 19:33   
ok zaraz wyśle
 
 
Hans_Giebenrath 
Typowy Średniak



Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 174
Skąd: Kaer Morhen

Wysłany: 2008-02-23, 04:04   
Longas napisał/a:
link chyba do galerii usune, bo watpie zeby cos tam było.......duzo zdjec jest na sn.org :]
Otóz właśnie, nie ma tam żadnych zdjęć z przed CLC.
Nim ruszyło SN.org istniało jeszcze SN.art, gdzie było mnóstwo zdjęć promujacych tamte płyty oraz jeszcze więcej z koncertów. Później jeszcze przez jakis czas istniała chyba jeszcze jako archiwum .
W każdym razie ja zdążyłem pościagac sobie sporo z omawianych zdjęć.
Postulowałbym więc jednak za uruchomieniem galerii i zaprezentowaniem tych zdjęć, których prawdopodobnie wielu fanów nigdy nie widziało.
np.


kto poza mną jest również za?
_________________
Take me away
 
 
Momus 
Idée fixe



Wiek: 37
Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 1496
Skąd: POZnan*

Wysłany: 2008-02-23, 09:21   
ja
_________________
Рукописи не горят
Każda świnia trafi kiedyś na rzeźnika
 
 
 
PePe 
..PiPa..



Wiek: 40
Dołączyła: 14 Lis 2004
Posty: 3529
Skąd: Żary / Wrocław


Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2008-02-23, 10:22   
Hans, ja też mam te zdjęcia, ale sprawa wygląda tak, że nie mamy prawa tego publikować - jak się SNM wpieni, to nam może syfu narobić, ja ryzykować nie będę... już jakiś czas temu pisałem, że jeśli ktoś to zorganizuje, to ja sam chętnie pozamieszczam te zasoby: fotki, wywiady, recenzje płyt itd itp Może nie mam 100% tego co było na sn.art.pl ale duża część jest zachowana.
_________________
http://mordred-deschain.blogspot.com/

Why can we not be sober?
 
 
 
Przemek 
Nadworny RIPPER


Wiek: 38
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1981

Wysłany: 2008-02-23, 11:35   
Już zorganizowaliśmy TUTAJ
 
 
PePe 
..PiPa..



Wiek: 40
Dołączyła: 14 Lis 2004
Posty: 3529
Skąd: Żary / Wrocław


Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2008-02-23, 11:46   
? :>
_________________
http://mordred-deschain.blogspot.com/

Why can we not be sober?
 
 
 
westa 
Chassis


Dołączył: 07 Paź 2004
Posty: 1676

Wysłany: 2008-02-23, 17:12   
ja sobie ta strone sweetnoise.arty.pl sciagnalem kiedys i jakc cos ta mam gdzies na jakims cd zarchiwizowana :P
 
 
Przemek 
Nadworny RIPPER


Wiek: 38
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1981

Wysłany: 2009-01-25, 14:07   
Peja wydał video-koncert w formie DVD, na której znalazło się 36 jego najlepszych utworów. Wśród nich jest piosenka "Jeden taki dzień" wykonywana jedynie przez rapera. Nie wiem czy można zaliczyć to jako kompilację.

Info: http://sklep.fonografika....roducts_id=6396

[ Dodano: 2009-05-04, 12:59 ]
westa napisał/a:
ja sobie ta strone sweetnoise.arty.pl sciagnalem kiedys i jakc cos ta mam gdzies na jakims cd zarchiwizowana :P


http://web.archive.org/web/*/http://sweetnoise.art.pl
_________________
www.adventure-zone.info
www.lastfm.pl/user/devCJ
www.youtube.com/user/devcj
 
 
longas 
|admin|


Dołączył: 29 Wrz 2004
Posty: 3746

Wysłany: 2011-07-07, 00:46   
idziemy z duchem czasu....sn.pl jest takze na facebooku....
kazdy kto ma chec identyfikowac sie z tym miejscem, moze go polubić na fb...linkacz na stronie: www.sweetnoise.pl
 
 
Momus 
Idée fixe



Wiek: 37
Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 1496
Skąd: POZnan*

Wysłany: 2011-07-07, 05:41   
Cytat:
Razem z witryną funkcjonuje forum, skupiające blisko 800 fanów zespołu.

brakuje mi dwóch słów... 'kiedyś' i 'prawie' :-P
_________________
Рукописи не горят
Każda świnia trafi kiedyś na rzeźnika
 
 
 
Mi 
Mi-nadżer


Dołączyła: 06 Paź 2004
Posty: 3730
Skąd: Nottingham

Wysłany: 2011-07-07, 09:07   
heh a Glaca jebnal wpis - zagadke hahahhahahahahha
_________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba a niegrzeczne tam gdzie chcą :D
fejsbuk:)
Mi na Myspace
Fotoblog Mi :)
LAST FM - Mi
 
 
longas 
|admin|


Dołączył: 29 Wrz 2004
Posty: 3746

Wysłany: 2011-07-07, 12:38   
Momus napisał/a:
Cytat:
Razem z witryną funkcjonuje forum, skupiające blisko 800 fanów zespołu.

brakuje mi dwóch słów... 'kiedyś' i 'prawie' :-P

"blisko" to "prawie"...a czemu "kiedys" to nie wiem, bo licznik cały czas wskazuje 770
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl by gokin. Modified by longas