Sweet Noise Forum Strona Główna Sweet Noise Forum
www.sweetnoise.one.pl

BaneryBanery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: longas
2006-07-29, 21:32
Vahan Song & Victims Of War
Autor Wiadomość
westa 
Chassis


Dołączył: 07 Paź 2004
Posty: 1676

Wysłany: 2006-06-07, 14:03   
http://www.purevolume.com/sweetnoise

Vahan Song & Victims Of War

:twisted: :twisted: :twisted:
 
 
damianzary 
Wtajemniczony



Wiek: 35
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 115
Skąd: brać mam kase??

Wysłany: 2006-06-07, 15:04   
Vahan Song & Victims Of War

po raz pierwszy slucham tych utworów, zajebiste
 
 
 
Momus 
Idée fixe



Wiek: 37
Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 1496
Skąd: POZnan*

Wysłany: 2006-06-07, 15:50   
nie chce marudzić ale na koncertach lepiej wypadają :-P :-P :-P
fajne, nawet bardzo... bardzo specyficzne, nie powiem, czegoś takiego jeszcze nie słyszałem...


p.s. czyżby myspace się znudziło?
_________________
Рукописи не горят
Każda świnia trafi kiedyś na rzeźnika
Ostatnio zmieniony przez Momus 2006-06-07, 18:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Momus 
Idée fixe



Wiek: 37
Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 1496
Skąd: POZnan*

Wysłany: 2006-06-07, 17:16   
troche zatrważające...
progres progresem, ale to co tu jest napisane brzmi z lekka złowieszczo...
_________________
Рукописи не горят
Każda świnia trafi kiedyś na rzeźnika
 
 
 
Gloria 
Chory Opętany


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Lis 2004
Posty: 677
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2006-06-07, 18:16   
jakosc fatalna! ratunku

[ Dodano: 2006-06-07, 18:17 ]
po pierwszym przesluchaniu stwierdzam ze sa niesamowite
_________________
sa smutne listy
pisane krwia i lzami
przy swiecach przeszlosci
 
 
 
thekoral 
Wtajemniczony


Wiek: 37
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 66
Skąd: łódź

Wysłany: 2006-06-07, 18:47   
hehe :D :D:D Victims Of War super! ;) ale ale..... obcokrajowcy to są lepsi? te kawałki są tylko tam umieszczone ;/ i mało kto o nich wieee.....
 
 
 
dawron 
Wtajemniczony


Wiek: 36
Dołączył: 22 Mar 2005
Posty: 99
Skąd: Gdańsk

Wysłany: 2006-06-07, 20:47   
Hmm nie wiem jakos nie do konc ado mnie to trafia :/ ale thx za info ze mozna gdzies tego odsluchac


PS- Jednak sa zajebiste:]
_________________
Sweet Noise , Illusion , Deftones , Lipali - poruszaja moja dusze:P
 
 
Amat3uR 
Overkill.pl



Wiek: 41
Dołączył: 28 Paź 2004
Posty: 3130
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2006-06-07, 20:58   
No właśnie nie jest to taki szok, jaki był przy poprzednich albumach. No ale czekam i tak niecierpliwie na płytkę :)
_________________
http://www.facebook.com/GajewskiMaciek
[url]http://twitter.com/#!/gajewskimaciej[/url]
 
 
 
faith 
Wtajemniczony


Dołączyła: 03 Cze 2005
Posty: 51

Wysłany: 2006-06-07, 21:41   
do mnie jakoś to nie przemawia ... pamiętam swoją reakcję na CLC - wtedy mnie powaliło poprostu - a teraz NIC ... hmmmm .... 8)
_________________
im wyżej jesteś tym więcej chcesz
im wyżej jesteś tym więcej pragniesz ...
 
 
westa 
Chassis


Dołączył: 07 Paź 2004
Posty: 1676

Wysłany: 2006-06-07, 22:31   
Jestem po kilku przesluchaniach i podoba mi sie wolniejsza czesc Vahan Song, ciekawa melodyjka. Victims z kolei fajnie buja.

Ogolnie Ok, ale szalu nie ma, przyzwoite numery, jednak nadal n ie moge sie doczekac CD :)
 
 
Amen[Hans eXit] 
Uzależniony



Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2005
Posty: 554

Wysłany: 2006-06-07, 22:51   
westa napisał/a:

Ogolnie Ok, ale szalu nie ma, przyzwoite numery, jednak nadal n ie moge sie doczekac CD :)

Mam tak samo.
Niemniej podobają mi się, Vahan Song w tej chwili nawet bardzo, Victims przyzwoicie...
_________________
last.fm/user/amendotcom
 
 
damianzary 
Wtajemniczony



Wiek: 35
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 115
Skąd: brać mam kase??

Wysłany: 2006-06-08, 13:31   
:shock: :shock: niema już Vahang Song & Victims Of War :shock: :?:
 
 
 
westa 
Chassis


Dołączył: 07 Paź 2004
Posty: 1676

Wysłany: 2006-06-08, 14:47   
Wielki Brat patrzy :lol:
 
 
thekoral 
Wtajemniczony


Wiek: 37
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 66
Skąd: łódź

Wysłany: 2006-06-08, 15:57   
westa napisał/a:
Wielki Brat patrzy :lol:


najwyraźniej :lol: :lol:
no i nawet dobrze, że tak sie stało :) taki malutki przedsmak ;)
_________________
www.myspace.com/thekoral
 
 
 
dawron 
Wtajemniczony


Wiek: 36
Dołączył: 22 Mar 2005
Posty: 99
Skąd: Gdańsk

Wysłany: 2006-06-08, 16:19   
:| To wcale nie fajne wogule o co chodzi ja tego nie kumam usuneli to tylko dla tego bo polscy fani sie o tym dowiedzieli?
_________________
Sweet Noise , Illusion , Deftones , Lipali - poruszaja moja dusze:P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl by gokin. Modified by longas