Zamknięty przez: longas 2006-07-29, 21:32
|
Vahan Song & Victims Of War |
| Autor |
Wiadomość |
westa
Chassis

Dołączył: 07 Paź 2004 Posty: 1676
|
|
|
|
 |
damianzary
Wtajemniczony


Wiek: 35 Dołączył: 10 Mar 2006 Posty: 115 Skąd: brać mam kase??
|
Wysłany: 2006-06-07, 15:04
|
|
 |
Vahan Song & Victims Of War
po raz pierwszy slucham tych utworów, zajebiste |
|
|
|
 |
Momus
Idée fixe


Wiek: 37 Dołączył: 26 Kwi 2005 Posty: 1496 Skąd: POZnan*
|
Wysłany: 2006-06-07, 15:50
|
|
 |
nie chce marudzić ale na koncertach lepiej wypadają
fajne, nawet bardzo... bardzo specyficzne, nie powiem, czegoś takiego jeszcze nie słyszałem...
p.s. czyżby myspace się znudziło? |
_________________ Рукописи не горят
Każda świnia trafi kiedyś na rzeźnika |
| Ostatnio zmieniony przez Momus 2006-06-07, 18:28, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Momus
Idée fixe


Wiek: 37 Dołączył: 26 Kwi 2005 Posty: 1496 Skąd: POZnan*
|
Wysłany: 2006-06-07, 17:16
|
|
 |
troche zatrważające...
progres progresem, ale to co tu jest napisane brzmi z lekka złowieszczo... |
_________________ Рукописи не горят
Każda świnia trafi kiedyś na rzeźnika |
|
|
|
 |
Gloria
Chory Opętany

Wiek: 41 Dołączyła: 28 Lis 2004 Posty: 677 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 2006-06-07, 18:16
|
|
 |
jakosc fatalna! ratunku
[ Dodano: 2006-06-07, 18:17 ]
po pierwszym przesluchaniu stwierdzam ze sa niesamowite |
_________________ sa smutne listy
pisane krwia i lzami
przy swiecach przeszlosci |
|
|
|
 |
thekoral
Wtajemniczony

Wiek: 37 Dołączył: 25 Sty 2006 Posty: 66 Skąd: łódź
|
Wysłany: 2006-06-07, 18:47
|
|
 |
hehe :D:D Victims Of War super! ale ale..... obcokrajowcy to są lepsi? te kawałki są tylko tam umieszczone ;/ i mało kto o nich wieee..... |
|
|
|
 |
dawron
Wtajemniczony

Wiek: 36 Dołączył: 22 Mar 2005 Posty: 99 Skąd: Gdańsk
|
Wysłany: 2006-06-07, 20:47
|
|
 |
Hmm nie wiem jakos nie do konc ado mnie to trafia ale thx za info ze mozna gdzies tego odsluchac
PS- Jednak sa zajebiste:] |
_________________ Sweet Noise , Illusion , Deftones , Lipali - poruszaja moja dusze:P |
|
|
|
 |
Amat3uR
Overkill.pl


Wiek: 41 Dołączył: 28 Paź 2004 Posty: 3130 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 2006-06-07, 20:58
|
|
 |
No właśnie nie jest to taki szok, jaki był przy poprzednich albumach. No ale czekam i tak niecierpliwie na płytkę |
_________________ http://www.facebook.com/GajewskiMaciek
[url]http://twitter.com/#!/gajewskimaciej[/url] |
|
|
|
 |
faith
Wtajemniczony

Dołączyła: 03 Cze 2005 Posty: 51
|
Wysłany: 2006-06-07, 21:41
|
|
 |
do mnie jakoś to nie przemawia ... pamiętam swoją reakcję na CLC - wtedy mnie powaliło poprostu - a teraz NIC ... hmmmm .... |
_________________ im wyżej jesteś tym więcej chcesz
im wyżej jesteś tym więcej pragniesz ... |
|
|
|
 |
westa
Chassis

Dołączył: 07 Paź 2004 Posty: 1676
|
Wysłany: 2006-06-07, 22:31
|
|
 |
Jestem po kilku przesluchaniach i podoba mi sie wolniejsza czesc Vahan Song, ciekawa melodyjka. Victims z kolei fajnie buja.
Ogolnie Ok, ale szalu nie ma, przyzwoite numery, jednak nadal n ie moge sie doczekac CD |
|
|
|
 |
Amen[Hans eXit]
Uzależniony


Wiek: 38 Dołączył: 22 Lut 2005 Posty: 554
|
Wysłany: 2006-06-07, 22:51
|
|
 |
| westa napisał/a: |
Ogolnie Ok, ale szalu nie ma, przyzwoite numery, jednak nadal n ie moge sie doczekac CD |
Mam tak samo.
Niemniej podobają mi się, Vahan Song w tej chwili nawet bardzo, Victims przyzwoicie... |
_________________ last.fm/user/amendotcom |
|
|
|
 |
damianzary
Wtajemniczony


Wiek: 35 Dołączył: 10 Mar 2006 Posty: 115 Skąd: brać mam kase??
|
Wysłany: 2006-06-08, 13:31
|
|
 |
niema już Vahang Song & Victims Of War |
|
|
|
 |
westa
Chassis

Dołączył: 07 Paź 2004 Posty: 1676
|
Wysłany: 2006-06-08, 14:47
|
|
 |
Wielki Brat patrzy |
|
|
|
 |
thekoral
Wtajemniczony

Wiek: 37 Dołączył: 25 Sty 2006 Posty: 66 Skąd: łódź
|
Wysłany: 2006-06-08, 15:57
|
|
 |
| westa napisał/a: | Wielki Brat patrzy |
najwyraźniej
no i nawet dobrze, że tak sie stało taki malutki przedsmak |
_________________ www.myspace.com/thekoral |
|
|
|
 |
dawron
Wtajemniczony

Wiek: 36 Dołączył: 22 Mar 2005 Posty: 99 Skąd: Gdańsk
|
Wysłany: 2006-06-08, 16:19
|
|
 |
To wcale nie fajne wogule o co chodzi ja tego nie kumam usuneli to tylko dla tego bo polscy fani sie o tym dowiedzieli? |
_________________ Sweet Noise , Illusion , Deftones , Lipali - poruszaja moja dusze:P |
|
|
|
 |
|
|