Sweet Noise Forum Strona Główna Sweet Noise Forum
www.sweetnoise.one.pl

BaneryBanery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: longas
2006-02-08, 19:11
Inspiracje dotyczące SN
Autor Wiadomość
ja-kaś 
Zaawansowany


Wiek: 41
Dołączyła: 25 Paź 2004
Posty: 381
Skąd: ŁÓDŹ

Wysłany: 2005-02-08, 20:32   Inspiracje dotyczące SN
-------------------
Ostatnio zmieniony przez ja-kaś 2012-06-02, 06:20, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
longas 
|admin|


Dołączył: 29 Wrz 2004
Posty: 3746

Wysłany: 2005-02-08, 20:55   
lepiej by tu pasowała nazwa "Inspiracje" tego tematu :p

no wiec, SN zainspirował mnie do zrobienia tej strony: www.sweetnoise.fan.pl .......i co z tego ze wyglada dobrze, tylko na IE :lol: :]
 
 
czarnuch 
Typowy Średniak


Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2004
Posty: 154
Skąd: Bełchatów

Wysłany: 2005-02-10, 22:10   
mnie osobiście sn zainspirowało do twórczego aktu oddania się sztuce (nie dosłownie :D ) no i generalnie to lubię patrzeć jak czarne robi się białe i jak białe robi się czarne :)
_________________
"Cierpliwość....Ja nie mam cierpliwości!!!! Przestań mi mówić o szacunku, równości...."
 
 
 
Ks.SAPER 
Uzależniony


Wiek: 39
Dołączył: 10 Paź 2004
Posty: 586

Wysłany: 2005-02-11, 11:07   
SN zainspirowało mnie do wszystkiego co teraz robię... Wcześniej nic nie lepiłem, rzeźbiłem nie mówiąc już o rysowaniu. Nie wiem jak to się dieje ale nie czerpe już radości z patrzenia na to co ktoś stworzył a wole patrzeć na to co mi się udało (moze dla tego ze żadko tak uwazam :roll: ). Cholernym dopingiem od roku jest dla mnie galeria Vahana, chce dość do takiej wprawy i mieć równie charakterystyczną kreskę co on :>
_________________
Widzieliście swoje narodziny, życie i śmierć... Nie pokażę i nie powiem wam niczeko nowego...

www.sto-1000cy.prv.pl
www.saperous.blox.pl
 
 
 
Gloria 
Chory Opętany


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Lis 2004
Posty: 677
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2005-02-14, 19:04   
hmm moze za niedlugi czas zobaczycie to co powstalo dzieki inspiracj SN ale na razie ciiiiiiiiii... 8-) ...
_________________
sa smutne listy
pisane krwia i lzami
przy swiecach przeszlosci
 
 
 
KAPSYDA 
Wtajemniczony


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Gru 2004
Posty: 102
Skąd: S-DZ

Wysłany: 2005-03-18, 14:54   
do podjęcia konkry w pewnym wymiarze i konsekwencji w programie...
_________________
"CHOĆ MAŁO ROZUMIEM A DZWONY FAŁSZYWE COŚ MÓWI MI ŻE JESZCZE WSZYSTKO BĘDZIE MOŻLIWE"
 
 
 
Shadow_Vegeta 
Typowy Średniak


Wiek: 36
Dołączył: 11 Paź 2004
Posty: 161
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2005-03-22, 03:57   
Hmmm... Trudne pytanie... ponieważ przed spotkaniem z SN byłem kompletnym leniem i całe dnie siedziałęm przed kompem grając w gry... Napewno zmotywowali mnie do oddania sie sztuce pisania, fotografi,
filmowej, charakteryzacji i tworzeniu róznych dziwnych rzeczy... Dzięki nim czuje że to co w zyciu przezylem(a sporo przezylem...ale wczesniej uwazałem to za przeklenstwo - szpital, liczne dziwne choroby trwajace miesiace), a teraz wszystko to ma sens i dzieki temu czje sie lepiej niz kiedykolwiek... Z dnia na dzień coraz wiecej pomysłów które staram wydostać na światło dzienne :) :) Choc czasami moje pomysły to absurdy i wszystko demoluje w domu żeby tylko to zrobić:]
_________________
Dwa życia, dwa światy, dwa oblicza cały Ja :D

Jedzie jedzie renifer, grzeje go kaloryfer :)
 
 
 
Rija 
Zaawansowany


Wiek: 49
Dołączyła: 16 Kwi 2005
Posty: 278
Skąd: Devias, MU

Wysłany: 2005-04-16, 22:10   
Hmm... Znowu zaczęłam pisać i gdzieś tam występować... I robię na koncertach dużooooo fotek, które i tak trafiają na HDD... Są inne inspiracje dzięki SN, ale to nie temat na forum :twisted:
_________________
Studený vítr svi1tí ve vitvích
Zlé síly vládnou temnotám
Je1ti sly1ím ten tvuj smích
A ty se zeptá1 jak se mám
Jak se mu3u mít?
 
 
 
Gloria 
Chory Opętany


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Lis 2004
Posty: 677
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2005-04-18, 12:46   
Rija uchyl tej tajemnicy jestem bardzo ciekawa do czego jeszcze zostalas zainspirowana
_________________
sa smutne listy
pisane krwia i lzami
przy swiecach przeszlosci
 
 
 
Rija 
Zaawansowany


Wiek: 49
Dołączyła: 16 Kwi 2005
Posty: 278
Skąd: Devias, MU

Wysłany: 2005-04-18, 17:04   
Sorry Gloria :( pewne rzeczy trzyma się tylko dla siebie i z nikim innym nie chce się tym dzielić. A dwa, że tyczy się to ..., a po co burzyć komuś świat.


Zakręcone to, wiem, ale inspirujące... chyba musisz mi uwierzyć :)
_________________
Studený vítr svi1tí ve vitvích
Zlé síly vládnou temnotám
Je1ti sly1ím ten tvuj smích
A ty se zeptá1 jak se mám
Jak se mu3u mít?
 
 
 
sOkO_ona 
Wtajemniczony


Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 54
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Wysłany: 2005-04-18, 20:36   
Rija uszanujemy to :) :)
_________________
worLd ThiS iS neW shiT
 
 
 
Gloria 
Chory Opętany


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Lis 2004
Posty: 677
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2005-04-19, 13:33   
nie bede sie wwiercac na sile w kazdym razie rzycze wylacznie pozytywnych inspiracji :)
_________________
sa smutne listy
pisane krwia i lzami
przy swiecach przeszlosci
 
 
 
Rija 
Zaawansowany


Wiek: 49
Dołączyła: 16 Kwi 2005
Posty: 278
Skąd: Devias, MU

Wysłany: 2005-04-25, 00:09   
Są bardzo pozytywne szczególnie po tym weekendzie:)

Zaczynam w siebie wierzyć. Chłopaki umieścili moje fotki z koncertu na swojej stronie. Czyli nie jest ze mną tak źle :)
_________________
Studený vítr svi1tí ve vitvích
Zlé síly vládnou temnotám
Je1ti sly1ím ten tvuj smích
A ty se zeptá1 jak se mám
Jak se mu3u mít?
 
 
 
Gloria 
Chory Opętany


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Lis 2004
Posty: 677
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2005-05-03, 13:20   
kasiaaa i ja zostalymy zainspirowane ale narazie ciiiiiiiiiii... to jeszcze taka mala nasa tajemnica
_________________
sa smutne listy
pisane krwia i lzami
przy swiecach przeszlosci
 
 
 
Ks.SAPER 
Uzależniony


Wiek: 39
Dołączył: 10 Paź 2004
Posty: 586

Wysłany: 2005-05-03, 22:25   
Ostatnio SN mnie zainspirowało do tego stopnia że rozbiłem (przypadkowo) 15 kafelków na swoim tarasie który wcześniej cały zakryłem czarnym materiałem ale skoto trwa tutaj tajemniczość to to też będzie moja mała tajemnica :>
_________________
Widzieliście swoje narodziny, życie i śmierć... Nie pokażę i nie powiem wam niczeko nowego...

www.sto-1000cy.prv.pl
www.saperous.blox.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl by gokin. Modified by longas