Przesunięty przez: longas 2006-02-08, 19:11
|
Inspiracje dotyczące SN |
| Autor |
Wiadomość |
ja-kaś
Zaawansowany

Wiek: 41 Dołączyła: 25 Paź 2004 Posty: 381 Skąd: ŁÓDŹ
|
Wysłany: 2005-02-08, 20:32 Inspiracje dotyczące SN
|
|
 |
| ------------------- |
| Ostatnio zmieniony przez ja-kaś 2012-06-02, 06:20, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
longas
|admin|

Dołączył: 29 Wrz 2004 Posty: 3746
|
Wysłany: 2005-02-08, 20:55
|
|
 |
lepiej by tu pasowała nazwa "Inspiracje" tego tematu :p
no wiec, SN zainspirował mnie do zrobienia tej strony: www.sweetnoise.fan.pl .......i co z tego ze wyglada dobrze, tylko na IE |
|
|
|
 |
czarnuch
Typowy Średniak

Wiek: 38 Dołączył: 16 Lis 2004 Posty: 154 Skąd: Bełchatów
|
Wysłany: 2005-02-10, 22:10
|
|
 |
mnie osobiście sn zainspirowało do twórczego aktu oddania się sztuce (nie dosłownie ) no i generalnie to lubię patrzeć jak czarne robi się białe i jak białe robi się czarne |
_________________ "Cierpliwość....Ja nie mam cierpliwości!!!! Przestań mi mówić o szacunku, równości...." |
|
|
|
 |
Ks.SAPER
Uzależniony

Wiek: 39 Dołączył: 10 Paź 2004 Posty: 586
|
Wysłany: 2005-02-11, 11:07
|
|
 |
SN zainspirowało mnie do wszystkiego co teraz robię... Wcześniej nic nie lepiłem, rzeźbiłem nie mówiąc już o rysowaniu. Nie wiem jak to się dieje ale nie czerpe już radości z patrzenia na to co ktoś stworzył a wole patrzeć na to co mi się udało (moze dla tego ze żadko tak uwazam ). Cholernym dopingiem od roku jest dla mnie galeria Vahana, chce dość do takiej wprawy i mieć równie charakterystyczną kreskę co on |
_________________ Widzieliście swoje narodziny, życie i śmierć... Nie pokażę i nie powiem wam niczeko nowego...
www.sto-1000cy.prv.pl
www.saperous.blox.pl |
|
|
|
 |
Gloria
Chory Opętany

Wiek: 41 Dołączyła: 28 Lis 2004 Posty: 677 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 2005-02-14, 19:04
|
|
 |
hmm moze za niedlugi czas zobaczycie to co powstalo dzieki inspiracj SN ale na razie ciiiiiiiiii... ... |
_________________ sa smutne listy
pisane krwia i lzami
przy swiecach przeszlosci |
|
|
|
 |
KAPSYDA
Wtajemniczony

Wiek: 40 Dołączyła: 10 Gru 2004 Posty: 102 Skąd: S-DZ
|
Wysłany: 2005-03-18, 14:54
|
|
 |
| do podjęcia konkry w pewnym wymiarze i konsekwencji w programie... |
_________________ "CHOĆ MAŁO ROZUMIEM A DZWONY FAŁSZYWE COŚ MÓWI MI ŻE JESZCZE WSZYSTKO BĘDZIE MOŻLIWE" |
|
|
|
 |
Shadow_Vegeta
Typowy Średniak

Wiek: 36 Dołączył: 11 Paź 2004 Posty: 161 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 2005-03-22, 03:57
|
|
 |
Hmmm... Trudne pytanie... ponieważ przed spotkaniem z SN byłem kompletnym leniem i całe dnie siedziałęm przed kompem grając w gry... Napewno zmotywowali mnie do oddania sie sztuce pisania, fotografi,
filmowej, charakteryzacji i tworzeniu róznych dziwnych rzeczy... Dzięki nim czuje że to co w zyciu przezylem(a sporo przezylem...ale wczesniej uwazałem to za przeklenstwo - szpital, liczne dziwne choroby trwajace miesiace), a teraz wszystko to ma sens i dzieki temu czje sie lepiej niz kiedykolwiek... Z dnia na dzień coraz wiecej pomysłów które staram wydostać na światło dzienne Choc czasami moje pomysły to absurdy i wszystko demoluje w domu żeby tylko to zrobić:] |
_________________ Dwa życia, dwa światy, dwa oblicza cały Ja
Jedzie jedzie renifer, grzeje go kaloryfer |
|
|
|
 |
Rija
Zaawansowany

Wiek: 49 Dołączyła: 16 Kwi 2005 Posty: 278 Skąd: Devias, MU
|
Wysłany: 2005-04-16, 22:10
|
|
 |
Hmm... Znowu zaczęłam pisać i gdzieś tam występować... I robię na koncertach dużooooo fotek, które i tak trafiają na HDD... Są inne inspiracje dzięki SN, ale to nie temat na forum |
_________________ Studený vítr svi1tí ve vitvích
Zlé síly vládnou temnotám
Je1ti sly1ím ten tvuj smích
A ty se zeptá1 jak se mám
Jak se mu3u mít? |
|
|
|
 |
Gloria
Chory Opętany

Wiek: 41 Dołączyła: 28 Lis 2004 Posty: 677 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 2005-04-18, 12:46
|
|
 |
| Rija uchyl tej tajemnicy jestem bardzo ciekawa do czego jeszcze zostalas zainspirowana |
_________________ sa smutne listy
pisane krwia i lzami
przy swiecach przeszlosci |
|
|
|
 |
Rija
Zaawansowany

Wiek: 49 Dołączyła: 16 Kwi 2005 Posty: 278 Skąd: Devias, MU
|
Wysłany: 2005-04-18, 17:04
|
|
 |
Sorry Gloria pewne rzeczy trzyma się tylko dla siebie i z nikim innym nie chce się tym dzielić. A dwa, że tyczy się to ..., a po co burzyć komuś świat.
Zakręcone to, wiem, ale inspirujące... chyba musisz mi uwierzyć |
_________________ Studený vítr svi1tí ve vitvích
Zlé síly vládnou temnotám
Je1ti sly1ím ten tvuj smích
A ty se zeptá1 jak se mám
Jak se mu3u mít? |
|
|
|
 |
sOkO_ona
Wtajemniczony

Wiek: 34 Dołączyła: 16 Lut 2005 Posty: 54 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
|
|
|
 |
Gloria
Chory Opętany

Wiek: 41 Dołączyła: 28 Lis 2004 Posty: 677 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 2005-04-19, 13:33
|
|
 |
nie bede sie wwiercac na sile w kazdym razie rzycze wylacznie pozytywnych inspiracji |
_________________ sa smutne listy
pisane krwia i lzami
przy swiecach przeszlosci |
|
|
|
 |
Rija
Zaawansowany

Wiek: 49 Dołączyła: 16 Kwi 2005 Posty: 278 Skąd: Devias, MU
|
Wysłany: 2005-04-25, 00:09
|
|
 |
Są bardzo pozytywne szczególnie po tym weekendzie:)
Zaczynam w siebie wierzyć. Chłopaki umieścili moje fotki z koncertu na swojej stronie. Czyli nie jest ze mną tak źle |
_________________ Studený vítr svi1tí ve vitvích
Zlé síly vládnou temnotám
Je1ti sly1ím ten tvuj smích
A ty se zeptá1 jak se mám
Jak se mu3u mít? |
|
|
|
 |
Gloria
Chory Opętany

Wiek: 41 Dołączyła: 28 Lis 2004 Posty: 677 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 2005-05-03, 13:20
|
|
 |
| kasiaaa i ja zostalymy zainspirowane ale narazie ciiiiiiiiiii... to jeszcze taka mala nasa tajemnica |
_________________ sa smutne listy
pisane krwia i lzami
przy swiecach przeszlosci |
|
|
|
 |
Ks.SAPER
Uzależniony

Wiek: 39 Dołączył: 10 Paź 2004 Posty: 586
|
Wysłany: 2005-05-03, 22:25
|
|
 |
Ostatnio SN mnie zainspirowało do tego stopnia że rozbiłem (przypadkowo) 15 kafelków na swoim tarasie który wcześniej cały zakryłem czarnym materiałem ale skoto trwa tutaj tajemniczość to to też będzie moja mała tajemnica |
_________________ Widzieliście swoje narodziny, życie i śmierć... Nie pokażę i nie powiem wam niczeko nowego...
www.sto-1000cy.prv.pl
www.saperous.blox.pl |
|
|
|
 |
|
|