Sweet Noise Forum Strona Główna Sweet Noise Forum
www.sweetnoise.one.pl

BaneryBanery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: longas
2006-02-08, 19:11
Wywiad Sweet Noise - VIVA Polska
Autor Wiadomość
KaSiaaaa 
Foto-aparatkaaaa


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Paź 2004
Posty: 3410
Skąd: Hajnówka / Warszawa

Wysłany: 2004-11-13, 13:08   Wywiad Sweet Noise - VIVA Polska
Nie jestem na 100% pewna, ze to dzis, ale rano ogladalam VIVA Polska na TVN i byla zapowiedz wywiadu Sweet Noise ze Stodoly i wpadlo mi do ucha, ze dzis bedzie o 16:00. Ale jak juz mowie nie jestem pewna czy to dzis, bo te reklamowki szybko lecialy, a ja jeszcze zaczelam krzyczec w szoku hehe ;D Ale na wszelki wypadek zasiadzmy dzis o 16:00 przed tv ;)
_________________
milion stóp nad ziemią z byle mikrusowatej przyczyny. i śmieje się szaleńczo jakby od tego zależało życie
 
 
 
jenny89 
Chory Opętany


Dołączyła: 06 Paź 2004
Posty: 686
Skąd: Żary/Wrocław

Wysłany: 2004-11-13, 13:44   
Na Kasię jak zwykle można liczyć :wink: Nasz informator numer 1 :) Dzięki Kasiu!
 
 
 
Ks.SAPER 
Uzależniony


Wiek: 39
Dołączył: 10 Paź 2004
Posty: 586

Wysłany: 2004-11-13, 13:47   
Ej no czemu to tak rozpowiadasz? :)
 
 
 
jenny89 
Chory Opętany


Dołączyła: 06 Paź 2004
Posty: 686
Skąd: Żary/Wrocław

Wysłany: 2004-11-13, 13:51   
Żeby każdy mógł Cię w tv zobaczyć hihihihihiihihihi:-)
 
 
 
Ks.SAPER 
Uzależniony


Wiek: 39
Dołączył: 10 Paź 2004
Posty: 586

Wysłany: 2004-11-13, 14:41   
BŁA HA HA HA! Jakie śmieszne! Normalnie popuściłem! :?
 
 
 
longas 
|admin|


Dołączył: 29 Wrz 2004
Posty: 3746

Wysłany: 2004-11-13, 14:59   
no ciekawe czy puszczą wywiad z tobą !
 
 
arcz 
Uzależniony


Wiek: 42
Dołączył: 06 Lis 2004
Posty: 403

Wysłany: 2004-11-13, 15:04   
Po to ten wywiad robili zeby go pozniej przedstawic szerszej widowni :>
Saper, nie pekaj, stalem z boku, widzialem, sluchalem i tak zle nie bylo ;-)
 
 
 
jenny89 
Chory Opętany


Dołączyła: 06 Paź 2004
Posty: 686
Skąd: Żary/Wrocław

Wysłany: 2004-11-13, 15:15   
Oj Saper, nie marudź i nie stresuj się...
 
 
 
KaSiaaaa 
Foto-aparatkaaaa


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Paź 2004
Posty: 3410
Skąd: Hajnówka / Warszawa

Wysłany: 2004-11-13, 16:20   
No dobra..jest godzina 16:00, jest VIVA Polska, ale nie ma wywiadu ze Sweet Noise. Cos mi sie jeblo najwyrazniej :) Ale widzialam na wlasne oczy, ze to zapowiedz koncertu/wywiadu ze Stodoly! Tylko nie uslyszalam dnia! Ale jakby nie bylo..wiemy, ze to 16:00 :P i jeszcze cos mi przelecialo przez uszy slowo VIWAMAT :)


WYWIAD bedzie we WTOREK (16.11.2004) o godz.16:00 w programie VIVAMAT - VIVA Polska :) Info pewne, bo zostalo zamieszczone tez na stronie www.sweetnoise.org

Teraz juz wiem, ze jednak dobrze slyszalam :) hyhyh

Pozdroowka! :)
_________________
milion stóp nad ziemią z byle mikrusowatej przyczyny. i śmieje się szaleńczo jakby od tego zależało życie
 
 
 
Ks.SAPER 
Uzależniony


Wiek: 39
Dołączył: 10 Paź 2004
Posty: 586

Wysłany: 2004-11-13, 18:01   
Arcz smrodzie jeden czemu sie nie bratasz z rzeźbiorzem SAPERem? :) A byłoby miło poznać znanego z Noisenation szkicownika :wink:
 
 
 
Adam 
pierwszy człowiek


Wiek: 35
Dołączył: 05 Paź 2004
Posty: 1363

Wysłany: 2004-11-13, 18:04   
Fajnie....tylko szkoda, ze nie mam vivy polskiej :| :( :/
_________________
http://www.lastfm.pl/user/noxadam/
 
 
 
KaSiaaaa 
Foto-aparatkaaaa


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Paź 2004
Posty: 3410
Skąd: Hajnówka / Warszawa

Wysłany: 2004-11-13, 18:06   
Ja tez w Warszawie nie mam w wynajmowanym mieszkanku...ale czy brak VIVY Polskiej to jakis problem...smiga sie w tym wypadku do znajomych z rozszerzonym programem telewizyjnym hahaha :mrgreen:
_________________
milion stóp nad ziemią z byle mikrusowatej przyczyny. i śmieje się szaleńczo jakby od tego zależało życie
 
 
 
_M_W_ 
Zaawansowany


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Lis 2004
Posty: 278
Skąd: z zadupia

Wysłany: 2004-11-13, 18:14   
KaSiaaaa napisał/a:
[...]

WYWIAD bedzie we WTOREK (16.11.2004) o godz.16:00 w programie VIVAMAT - VIVA Polska :) Info pewne, bo zostalo zamieszczone tez na stronie www.sweetnoise.org

[...]


mnie nie będzie - będę akurat w Poznaniu :) wtajemniczeni wiedzą o co chodzi :P
_________________
Szukam pracy
 
 
 
Sweet 
Dita Von Teese


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lis 2004
Posty: 2920
Skąd: Obecnie USA.

Wysłany: 2004-11-13, 18:45   
I tak pewnie kit jakis pokarza jak to zawsze bywa hehehe :twisted:
Ale poogladam heheheh dobrze ze mam woowczas wolne :mrgreen:
 
 
 
arcz 
Uzależniony


Wiek: 42
Dołączył: 06 Lis 2004
Posty: 403

Wysłany: 2004-11-13, 18:51   
Ks.SAPER napisał/a:
Arcz smrodzie jeden czemu sie nie bratasz z rzeźbiorzem SAPERem? :) A byłoby miło poznać znanego z Noisenation szkicownika :wink:

Bwahahahaha :-) a to dobre.. ;-)
a kto moj drogi dal Ci cala ta plakietke NoiseNation i powiedzial ze na Szahidzie marsz za scene? :mrgreen:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl by gokin. Modified by longas