Przesunięty przez: longas 2006-02-08, 19:11
|
Wywiad Sweet Noise - VIVA Polska |
| Autor |
Wiadomość |
KaSiaaaa
Foto-aparatkaaaa

Wiek: 41 Dołączyła: 12 Paź 2004 Posty: 3410 Skąd: Hajnówka / Warszawa
|
Wysłany: 2004-11-13, 13:08 Wywiad Sweet Noise - VIVA Polska
|
|
 |
Nie jestem na 100% pewna, ze to dzis, ale rano ogladalam VIVA Polska na TVN i byla zapowiedz wywiadu Sweet Noise ze Stodoly i wpadlo mi do ucha, ze dzis bedzie o 16:00. Ale jak juz mowie nie jestem pewna czy to dzis, bo te reklamowki szybko lecialy, a ja jeszcze zaczelam krzyczec w szoku hehe ;D Ale na wszelki wypadek zasiadzmy dzis o 16:00 przed tv |
_________________ milion stóp nad ziemią z byle mikrusowatej przyczyny. i śmieje się szaleńczo jakby od tego zależało życie |
|
|
|
 |
jenny89
Chory Opętany

Dołączyła: 06 Paź 2004 Posty: 686 Skąd: Żary/Wrocław
|
Wysłany: 2004-11-13, 13:44
|
|
 |
Na Kasię jak zwykle można liczyć Nasz informator numer 1 Dzięki Kasiu! |
|
|
|
 |
Ks.SAPER
Uzależniony

Wiek: 39 Dołączył: 10 Paź 2004 Posty: 586
|
Wysłany: 2004-11-13, 13:47
|
|
 |
Ej no czemu to tak rozpowiadasz? |
|
|
|
 |
jenny89
Chory Opętany

Dołączyła: 06 Paź 2004 Posty: 686 Skąd: Żary/Wrocław
|
Wysłany: 2004-11-13, 13:51
|
|
 |
| Żeby każdy mógł Cię w tv zobaczyć hihihihihiihihihi:-) |
|
|
|
 |
Ks.SAPER
Uzależniony

Wiek: 39 Dołączył: 10 Paź 2004 Posty: 586
|
Wysłany: 2004-11-13, 14:41
|
|
 |
BŁA HA HA HA! Jakie śmieszne! Normalnie popuściłem! |
|
|
|
 |
longas
|admin|

Dołączył: 29 Wrz 2004 Posty: 3746
|
Wysłany: 2004-11-13, 14:59
|
|
 |
| no ciekawe czy puszczą wywiad z tobą ! |
|
|
|
 |
arcz
Uzależniony

Wiek: 42 Dołączył: 06 Lis 2004 Posty: 403
|
Wysłany: 2004-11-13, 15:04
|
|
 |
Po to ten wywiad robili zeby go pozniej przedstawic szerszej widowni
Saper, nie pekaj, stalem z boku, widzialem, sluchalem i tak zle nie bylo |
|
|
|
 |
jenny89
Chory Opętany

Dołączyła: 06 Paź 2004 Posty: 686 Skąd: Żary/Wrocław
|
Wysłany: 2004-11-13, 15:15
|
|
 |
| Oj Saper, nie marudź i nie stresuj się... |
|
|
|
 |
KaSiaaaa
Foto-aparatkaaaa

Wiek: 41 Dołączyła: 12 Paź 2004 Posty: 3410 Skąd: Hajnówka / Warszawa
|
Wysłany: 2004-11-13, 16:20
|
|
 |
No dobra..jest godzina 16:00, jest VIVA Polska, ale nie ma wywiadu ze Sweet Noise. Cos mi sie jeblo najwyrazniej Ale widzialam na wlasne oczy, ze to zapowiedz koncertu/wywiadu ze Stodoly! Tylko nie uslyszalam dnia! Ale jakby nie bylo..wiemy, ze to 16:00 i jeszcze cos mi przelecialo przez uszy slowo VIWAMAT
WYWIAD bedzie we WTOREK (16.11.2004) o godz.16:00 w programie VIVAMAT - VIVA Polska Info pewne, bo zostalo zamieszczone tez na stronie www.sweetnoise.org
Teraz juz wiem, ze jednak dobrze slyszalam hyhyh
Pozdroowka! |
_________________ milion stóp nad ziemią z byle mikrusowatej przyczyny. i śmieje się szaleńczo jakby od tego zależało życie |
|
|
|
 |
Ks.SAPER
Uzależniony

Wiek: 39 Dołączył: 10 Paź 2004 Posty: 586
|
Wysłany: 2004-11-13, 18:01
|
|
 |
Arcz smrodzie jeden czemu sie nie bratasz z rzeźbiorzem SAPERem? A byłoby miło poznać znanego z Noisenation szkicownika |
|
|
|
 |
Adam
pierwszy człowiek

Wiek: 35 Dołączył: 05 Paź 2004 Posty: 1363
|
|
|
|
 |
KaSiaaaa
Foto-aparatkaaaa

Wiek: 41 Dołączyła: 12 Paź 2004 Posty: 3410 Skąd: Hajnówka / Warszawa
|
Wysłany: 2004-11-13, 18:06
|
|
 |
| Ja tez w Warszawie nie mam w wynajmowanym mieszkanku...ale czy brak VIVY Polskiej to jakis problem...smiga sie w tym wypadku do znajomych z rozszerzonym programem telewizyjnym hahaha :mrgreen: |
_________________ milion stóp nad ziemią z byle mikrusowatej przyczyny. i śmieje się szaleńczo jakby od tego zależało życie |
|
|
|
 |
_M_W_
Zaawansowany

Wiek: 42 Dołączyła: 04 Lis 2004 Posty: 278 Skąd: z zadupia
|
Wysłany: 2004-11-13, 18:14
|
|
 |
| KaSiaaaa napisał/a: | [...]
WYWIAD bedzie we WTOREK (16.11.2004) o godz.16:00 w programie VIVAMAT - VIVA Polska Info pewne, bo zostalo zamieszczone tez na stronie www.sweetnoise.org
[...] |
mnie nie będzie - będę akurat w Poznaniu wtajemniczeni wiedzą o co chodzi |
_________________ Szukam pracy |
|
|
|
 |
Sweet
Dita Von Teese

Wiek: 41 Dołączyła: 01 Lis 2004 Posty: 2920 Skąd: Obecnie USA.
|
Wysłany: 2004-11-13, 18:45
|
|
 |
I tak pewnie kit jakis pokarza jak to zawsze bywa hehehe
Ale poogladam heheheh dobrze ze mam woowczas wolne :mrgreen: |
|
|
|
 |
arcz
Uzależniony

Wiek: 42 Dołączył: 06 Lis 2004 Posty: 403
|
Wysłany: 2004-11-13, 18:51
|
|
 |
| Ks.SAPER napisał/a: | Arcz smrodzie jeden czemu sie nie bratasz z rzeźbiorzem SAPERem? A byłoby miło poznać znanego z Noisenation szkicownika |
Bwahahahaha a to dobre..
a kto moj drogi dal Ci cala ta plakietke NoiseNation i powiedzial ze na Szahidzie marsz za scene? :mrgreen: |
|
|
|
 |
|
|