Sweet Noise Forum Strona Główna Sweet Noise Forum
www.sweetnoise.one.pl

BaneryBanery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
wesolych swiat
Autor Wiadomość
G 
Sweet Noise



Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 10

Wysłany: 2008-12-22, 03:51   wesolych swiat
chcialem Wam wszystkim zlozyc zyczenia naprawde spokojnych i pelnych milosci swiat. dla tych ktorzy wierza i dla tych ktorzy nie wierza niech bedzie to czas radosci, refleksji i powrotu do tego co najwazniejsze - do nas samych.
mam nadzieje ze Wasze wszystkie sny i marzenia stana sie rzeczywistoscia i ze nigdy nie przestaniecie wierzyc w to ze mozecie osiagnac wszystko...nawet to co wydaje sie niemozliwe.
dziekuje za wsparcie i za wszystkie piekne lata, wzruszenia i doswiadczenia ktore uczynily mnie tym kim jestem dzisiaj. jestem bardzo dumny z bliskosci ktora nas laczyla i caly czas czerpie z niej natchnienie do pracy nad muza.
mam nadzieje ze doczekacie sie na piekny album Sweet Noise. sam na niego czekam i marze o jego nagraniu kazdego dnia.

chce Wam dac cos od siebie.

to tekst utworu ktory napisalem z Paul'em Resselem czlonkiem zespolu LARK z Afryki Poludniowej. nad muzyka nadal pracujemy...

heart


I watch our teardrops fill blood oceans
broken hearts meet betrayed emotions
see us loose our faith every single day
praying for some one else to come and save you...
heal the wounds but don't forget me
I'm one heart beat away now...

one heart beat
one heart beat away from you

torn lives and fake dreams
between their holly lies
I need one last spark of faith and love
I...
I dream of this billion voices singing songs of
life and choices made men to carry on and break this walls and come as one..

who's knockin' on my door
I'm here all alone...

I'm praying for one word
compassion
one more struggle for change and struggle for hope
to believe that it's not all gone
buried beneath this layers of cynicism
racist wars
fake believes and
borders, lines
saints and crimes
victims, terror, stocks and lies...

breath, believe and fight
my love I hadn't given up all the hope inside
there's still a light this one last spark
hold on to what was once a childhood dream
how we used to fall and rise again
smile at the devil and the nature of his game...

I watch this teardrops and oceans blend
broken hearts, forgotten names
I pray for freedom
like desert for rain
like child for dreams that never fade away....

one heart beat away
one heart beat away from you



uwazajcie na siebie i do uslyszenia. wesolych swiat.

pozdrawiam

Glaca
_________________
one heart beat away from you...
 
 
Amat3uR 
Overkill.pl



Wiek: 41
Dołączył: 28 Paź 2004
Posty: 3130
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2008-12-22, 08:07   
Dzięki za ciepłe słowa. Życzę Tobie i Wam tego samego, z jednym małym wyjątkiem:

Cytat:
mam nadzieje ze Wasze wszystkie sny i marzenia stana sie rzeczywistoscia


Ja Wam tego nie życzę, natomiast chciałbym, by owe sny i marzenia prezentowały się Wam (i mnie) jasno i klarownie. Życie jest piękne, gdy można ścigać marzenia, gdy są wyraźnie nakreślone. Dlatego moje życie jest piękne a bez tego, co napisałem, żyć bym nie chciał. Najlepszego! :)
_________________
http://www.facebook.com/GajewskiMaciek
[url]http://twitter.com/#!/gajewskimaciej[/url]
 
 
 
eN 
Madman


Dołączyła: 18 Lip 2008
Posty: 1325

Wysłany: 2008-12-22, 10:39   
Ze swej strony dziękuję przede wszystkim za pamięć o nas; ale i za dobre słowa :) Dorzucę też życzenia weny twórczej na następny rok (dla wszystkich)...

I dużo ciepła w te Święta!


Ps. A kiedy sny i marzenia stają się rzeczywistością, to rodzą się następne - przynajmniej ze mną tak jest :)
 
 
X 
Madman


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 1421

Wysłany: 2008-12-22, 13:51   
Ale niespodzianka.... :shock: :D

Przede wszystkim : witam na forum nowego użytkownika :-P

Po drugie : dzięki za pamięć i życzenia :)
Sny i marzenia zawsze są początkiem....,,nie masz marzeń, nie masz nic" ale później jest strach kiedy trzeba zejśc na ziemię by je zrealizować....myślę jednak, że życie jest tak krótkie, że nie można z nich rezygnować....każdego dnia sobie to powtarzam. :)

Z mojej strony życzę Ci poukładania wszystkich spraw i nabrania sił przez ten świąteczny czas na zdobywanie nowych szczytów....

Wesołych Świąt G! :)
 
 
Momus 
Idée fixe



Wiek: 37
Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 1496
Skąd: POZnan*

Wysłany: 2008-12-22, 20:42   
dzięki.
życzę wiele pasji i pomysłów. rób to co uważasz za słuszne. bądź sobą, zawsze.

a wszystkim z forum dziękuję za rok bieżący i życzę jeszcze lepszego przyszłego. spokoju życzę, może też refleksji. trzymajcie się
_________________
Рукописи не горят
Każda świnia trafi kiedyś na rzeźnika
 
 
 
ja-kaś 
Zaawansowany


Wiek: 41
Dołączyła: 25 Paź 2004
Posty: 381
Skąd: ŁÓDŹ

Wysłany: 2008-12-23, 04:32   
:) Dzięki za te słowa, za obecność, znak, że wszystko ok.
Wszystkiego najlepszego na święta i w nowym roku.
Podbij tę Amerykę. :)
 
 
Małgosia 
Pacjentka doktora Dżi.



Wiek: 37
Dołączyła: 17 Lip 2006
Posty: 3534
Skąd: Bydgoszcz

Wysłany: 2008-12-23, 08:52   
G napisał/a:
mam nadzieje ze doczekacie sie na piekny album Sweet Noise

Wygląda na to, że wszyscy mamy wspólne marzenia i choćby na ich spełnienie przyszło nam długo czekać, to nie trzeba udowadniać że fani Sweet Noise są cierpliwi :D


Ze swojej strony chciałabym życzyć wszystkim wierzącym w miłość i pokój by ich wiara zjednoczyła wszystkie wyższe formy życia egzystujące na tym świecie.
_________________
www.facebook.com/gosiaczek8807
www.lastfm.pl/user/gosiaczek8807
 
 
kanapony 
Typowy Średniak



Dołączyła: 08 Kwi 2008
Posty: 199
Skąd: Brno

Wysłany: 2009-01-08, 21:54   
:twisted:
_________________
Nejvĕtsí lstí diábla je, kdyz sám o sobe prohlasuje, ze není.
 
 
 
PePe 
..PiPa..



Wiek: 40
Dołączyła: 14 Lis 2004
Posty: 3529
Skąd: Żary / Wrocław


Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2009-01-08, 22:04   
a ta jaka na czasie :P
_________________
http://mordred-deschain.blogspot.com/

Why can we not be sober?
 
 
 
kanapony 
Typowy Średniak



Dołączyła: 08 Kwi 2008
Posty: 199
Skąd: Brno

Wysłany: 2009-01-10, 02:00   
no, trochę się zagapiłam hehe
ale co - karnawał jest jezcze przecież :|
_________________
Nejvĕtsí lstí diábla je, kdyz sám o sobe prohlasuje, ze není.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl by gokin. Modified by longas