|
wesolych swiat |
| Autor |
Wiadomość |
G
Sweet Noise


Dołączył: 22 Gru 2008 Posty: 10
|
Wysłany: 2008-12-22, 03:51 wesolych swiat
|
|
 |
chcialem Wam wszystkim zlozyc zyczenia naprawde spokojnych i pelnych milosci swiat. dla tych ktorzy wierza i dla tych ktorzy nie wierza niech bedzie to czas radosci, refleksji i powrotu do tego co najwazniejsze - do nas samych.
mam nadzieje ze Wasze wszystkie sny i marzenia stana sie rzeczywistoscia i ze nigdy nie przestaniecie wierzyc w to ze mozecie osiagnac wszystko...nawet to co wydaje sie niemozliwe.
dziekuje za wsparcie i za wszystkie piekne lata, wzruszenia i doswiadczenia ktore uczynily mnie tym kim jestem dzisiaj. jestem bardzo dumny z bliskosci ktora nas laczyla i caly czas czerpie z niej natchnienie do pracy nad muza.
mam nadzieje ze doczekacie sie na piekny album Sweet Noise. sam na niego czekam i marze o jego nagraniu kazdego dnia.
chce Wam dac cos od siebie.
to tekst utworu ktory napisalem z Paul'em Resselem czlonkiem zespolu LARK z Afryki Poludniowej. nad muzyka nadal pracujemy...
heart
I watch our teardrops fill blood oceans
broken hearts meet betrayed emotions
see us loose our faith every single day
praying for some one else to come and save you...
heal the wounds but don't forget me
I'm one heart beat away now...
one heart beat
one heart beat away from you
torn lives and fake dreams
between their holly lies
I need one last spark of faith and love
I...
I dream of this billion voices singing songs of
life and choices made men to carry on and break this walls and come as one..
who's knockin' on my door
I'm here all alone...
I'm praying for one word
compassion
one more struggle for change and struggle for hope
to believe that it's not all gone
buried beneath this layers of cynicism
racist wars
fake believes and
borders, lines
saints and crimes
victims, terror, stocks and lies...
breath, believe and fight
my love I hadn't given up all the hope inside
there's still a light this one last spark
hold on to what was once a childhood dream
how we used to fall and rise again
smile at the devil and the nature of his game...
I watch this teardrops and oceans blend
broken hearts, forgotten names
I pray for freedom
like desert for rain
like child for dreams that never fade away....
one heart beat away
one heart beat away from you
uwazajcie na siebie i do uslyszenia. wesolych swiat.
pozdrawiam
Glaca |
_________________ one heart beat away from you... |
|
|
|
 |
Amat3uR
Overkill.pl


Wiek: 41 Dołączył: 28 Paź 2004 Posty: 3130 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 2008-12-22, 08:07
|
|
 |
Dzięki za ciepłe słowa. Życzę Tobie i Wam tego samego, z jednym małym wyjątkiem:
| Cytat: | | mam nadzieje ze Wasze wszystkie sny i marzenia stana sie rzeczywistoscia |
Ja Wam tego nie życzę, natomiast chciałbym, by owe sny i marzenia prezentowały się Wam (i mnie) jasno i klarownie. Życie jest piękne, gdy można ścigać marzenia, gdy są wyraźnie nakreślone. Dlatego moje życie jest piękne a bez tego, co napisałem, żyć bym nie chciał. Najlepszego! |
_________________ http://www.facebook.com/GajewskiMaciek
[url]http://twitter.com/#!/gajewskimaciej[/url] |
|
|
|
 |
eN
Madman

Dołączyła: 18 Lip 2008 Posty: 1325
|
Wysłany: 2008-12-22, 10:39
|
|
 |
Ze swej strony dziękuję przede wszystkim za pamięć o nas; ale i za dobre słowa Dorzucę też życzenia weny twórczej na następny rok (dla wszystkich)...
I dużo ciepła w te Święta!
Ps. A kiedy sny i marzenia stają się rzeczywistością, to rodzą się następne - przynajmniej ze mną tak jest |
|
|
|
 |
X
Madman

Dołączył: 14 Cze 2006 Posty: 1421
|
Wysłany: 2008-12-22, 13:51
|
|
 |
Ale niespodzianka....
Przede wszystkim : witam na forum nowego użytkownika
Po drugie : dzięki za pamięć i życzenia
Sny i marzenia zawsze są początkiem....,,nie masz marzeń, nie masz nic" ale później jest strach kiedy trzeba zejśc na ziemię by je zrealizować....myślę jednak, że życie jest tak krótkie, że nie można z nich rezygnować....każdego dnia sobie to powtarzam.
Z mojej strony życzę Ci poukładania wszystkich spraw i nabrania sił przez ten świąteczny czas na zdobywanie nowych szczytów....
Wesołych Świąt G! |
|
|
|
 |
Momus
Idée fixe


Wiek: 37 Dołączył: 26 Kwi 2005 Posty: 1496 Skąd: POZnan*
|
Wysłany: 2008-12-22, 20:42
|
|
 |
dzięki.
życzę wiele pasji i pomysłów. rób to co uważasz za słuszne. bądź sobą, zawsze.
a wszystkim z forum dziękuję za rok bieżący i życzę jeszcze lepszego przyszłego. spokoju życzę, może też refleksji. trzymajcie się |
_________________ Рукописи не горят
Każda świnia trafi kiedyś na rzeźnika |
|
|
|
 |
ja-kaś
Zaawansowany

Wiek: 41 Dołączyła: 25 Paź 2004 Posty: 381 Skąd: ŁÓDŹ
|
Wysłany: 2008-12-23, 04:32
|
|
 |
Dzięki za te słowa, za obecność, znak, że wszystko ok.
Wszystkiego najlepszego na święta i w nowym roku.
Podbij tę Amerykę. |
|
|
|
 |
Małgosia
Pacjentka doktora Dżi.


Wiek: 37 Dołączyła: 17 Lip 2006 Posty: 3534 Skąd: Bydgoszcz
|
Wysłany: 2008-12-23, 08:52
|
|
 |
| G napisał/a: | | mam nadzieje ze doczekacie sie na piekny album Sweet Noise |
Wygląda na to, że wszyscy mamy wspólne marzenia i choćby na ich spełnienie przyszło nam długo czekać, to nie trzeba udowadniać że fani Sweet Noise są cierpliwi
Ze swojej strony chciałabym życzyć wszystkim wierzącym w miłość i pokój by ich wiara zjednoczyła wszystkie wyższe formy życia egzystujące na tym świecie. |
_________________ www.facebook.com/gosiaczek8807
www.lastfm.pl/user/gosiaczek8807 |
|
|
|
 |
kanapony
Typowy Średniak


Dołączyła: 08 Kwi 2008 Posty: 199 Skąd: Brno
|
Wysłany: 2009-01-08, 21:54
|
|
 |
|
_________________ Nejvĕtsí lstí diábla je, kdyz sám o sobe prohlasuje, ze není. |
|
|
|
 |
PePe
..PiPa..


Wiek: 40 Dołączyła: 14 Lis 2004 Posty: 3529 Skąd: Żary / Wrocław
|
|
|
|
 |
kanapony
Typowy Średniak


Dołączyła: 08 Kwi 2008 Posty: 199 Skąd: Brno
|
Wysłany: 2009-01-10, 02:00
|
|
 |
no, trochę się zagapiłam hehe
ale co - karnawał jest jezcze przecież |
_________________ Nejvĕtsí lstí diábla je, kdyz sám o sobe prohlasuje, ze není. |
|
|
|
 |
|
|