Przesunięty przez: longas 2006-02-08, 19:10
|
Z kim byście chcieli usłyszeć Sweet Noise? |
| Autor |
Wiadomość |
Małgosia
Pacjentka doktora Dżi.


Wiek: 37 Dołączyła: 17 Lip 2006 Posty: 3534 Skąd: Bydgoszcz
|
Wysłany: 2006-09-12, 19:41
|
|
 |
| Momus napisał/a: |
latex mhrok... samo słowo latex mhrocznie brzmi... |
Podnieca Cię to słówko
A tak swoją drogą to się raczej ze pewnymi ciuszkami nieprzepuszczającymi powitrza kojarzy... A może to nowy pomysł dla stylistów na... koncertowe wdzianka...
Hmmm... Chyba trochę przesadziłam |
_________________ www.facebook.com/gosiaczek8807
www.lastfm.pl/user/gosiaczek8807 |
|
|
|
 |
agravka
Wtajemniczony


Dołączyła: 01 Wrz 2006 Posty: 86 Skąd: you'll never know
|
Wysłany: 2006-09-12, 19:45
|
|
 |
ej, dajcie spokój, jak ktoś ma w sercu mrok to ma po prostu mrok i się nie wydziela!
z wyboru? to moje serce wybrało, ja mam w sercu bunt!
będę twarda jak bruk! |
_________________ The day that I'm glad I've survived... |
|
|
|
 |
longas
|admin|

Dołączył: 29 Wrz 2004 Posty: 3746
|
Wysłany: 2006-09-12, 20:09
|
|
 |
dobra
czas wkroczyc do akcji
prosze o zaprzestanie pisania postów nie na temat !! |
|
|
|
 |
Przemek
Nadworny RIPPER

Wiek: 38 Dołączył: 04 Sie 2006 Posty: 1981
|
Wysłany: 2006-09-12, 20:37
|
|
 |
dobra mistrzu...
Co byście powiedzieli na Sweet Noise & Marilyn Manson ... i ciekawie i mrocznie, tak jak wszyscy chcą
...dobra, teraz na serio. Chciałybym usłyszeć Sweet Noise z P.O.D. lub wspomnianym (chyba) wcześniej Kornem. Cenię sobie tą drugą kapelę i mam nadzieje, że w niedalekiej przyszłości dokdzie do współpracy...
...nie mam również nic przeciwko Evanescence |
|
|
|
 |
westa
Chassis

Dołączył: 07 Paź 2004 Posty: 1676
|
Wysłany: 2006-09-13, 12:00
|
|
 |
Ale naprawde tam Wam sie podobaja duety z pop rockowymi wykonowcami i listy przebojow? Ja tam myslalem, ze po Revolcie ludzie maja dosc popu |
|
|
|
 |
Amen[Hans eXit]
Uzależniony


Wiek: 38 Dołączył: 22 Lut 2005 Posty: 554
|
Wysłany: 2006-09-14, 23:07
|
|
 |
| westa napisał/a: | Ale naprawde tam Wam sie podobaja duety z pop rockowymi wykonowcami i listy przebojow? Ja tam myslalem, ze po Revolcie ludzie maja dosc popu |
Mnie się cholernie nie podobają.
| lolek2 napisał/a: | | a może Trent Raznor ? |
Pomysł niezły... Widzialem kiedyś nawet zdjęcie Glacy w koszulce NIN... |
_________________ last.fm/user/amendotcom |
|
|
|
 |
Przemek
Nadworny RIPPER

Wiek: 38 Dołączył: 04 Sie 2006 Posty: 1981
|
Wysłany: 2006-09-14, 23:30
|
|
 |
NINE INCH NAILS JAK NAJBARDZIEJ |
|
|
|
 |
Falka
Wtajemniczony


Wiek: 37 Dołączyła: 16 Sie 2005 Posty: 126 Skąd: Tułowice
|
Wysłany: 2006-09-16, 13:17
|
|
 |
Trzy słowa: Zabili Mi Żółwia
Wstrząśnięte, nie zmieszane. |
_________________ 4 ever
4 love |
|
|
|
 |
zwierzak
Zły Mod


Wiek: 43 Dołączył: 06 Lis 2004 Posty: 5016 Skąd: Warszawa
|
|
|
|
 |
Przemek
Nadworny RIPPER

Wiek: 38 Dołączył: 04 Sie 2006 Posty: 1981
|
Wysłany: 2006-09-16, 15:31
|
|
 |
zauważyłem, że ostatnimi czasy wszystko byś chciał zamykać, ciąć, banować... |
|
|
|
 |
Pam44
Uzależniony

Wiek: 43 Dołączyła: 20 Sty 2005 Posty: 444 Skąd: Poznań
|
Wysłany: 2006-09-16, 17:51
|
|
 |
| zwierzak napisał/a: | Chyba jednak trzeba zamknac ten temat, bo pojawiaja sie coraz bardziej absurdalne pomysly |
nie musisz stwarzac pozorow, i tak wszyscy wiedza ze jestes punkiem |
_________________ www.0v0.art.pl
www.myspace.com/pam44 |
|
|
|
 |
zwierzak
Zły Mod


Wiek: 43 Dołączył: 06 Lis 2004 Posty: 5016 Skąd: Warszawa
|
|
|
|
 |
|
|