Sweet Noise Forum Strona Główna Sweet Noise Forum
www.sweetnoise.one.pl

BaneryBanery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Teksty albumu "The Triptic"
Autor Wiadomość
PePe 
..PiPa..



Wiek: 40
Dołączyła: 14 Lis 2004
Posty: 3529
Skąd: Żary / Wrocław


Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2008-01-14, 22:22   
no tak... ale jak by na siłę szukać, to znajdziesz cały stos takich uzasadnień... a jak jest prawda?
strona miała być, a nie ma... piąty miesiąc mija od wydania tryptyku i... zapowiedzi - jedyne co możemy pooglądać :] jeśli uważasz że wszystko idzie dobrym torem, to chyba z którymś z nas jest coś nie tak :P

dobra... powtórzę to, co mawiałem wiele razy;
nie ma co gdybać, trzeba czekać... (oby nie do wielkanocy :P )

[ Dodano: 2008-01-14, 22:23 ]
Momus, łaskawy i przyznający Ci rację...
zapomniałeś dodać dzibdziusiu :P
_________________
http://mordred-deschain.blogspot.com/

Why can we not be sober?
 
 
 
Momus 
Idée fixe



Wiek: 37
Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 1496
Skąd: POZnan*

Wysłany: 2008-01-14, 22:33   
dodałem cokolwiek to znaczy
_________________
Рукописи не горят
Każda świnia trafi kiedyś na rzeźnika
 
 
 
PePe 
..PiPa..



Wiek: 40
Dołączyła: 14 Lis 2004
Posty: 3529
Skąd: Żary / Wrocław


Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2008-01-14, 22:42   
ale to dziubdziusiu było skierowane do Ciebie :P

znowu spam, znowu syf, znowu psuje ludziom krew, znowu moja wina...
czyż nie jestem paskudny? :twisted: :twisted: :twisted:
_________________
http://mordred-deschain.blogspot.com/

Why can we not be sober?
 
 
 
Momus 
Idée fixe



Wiek: 37
Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 1496
Skąd: POZnan*

Wysłany: 2008-01-14, 23:02   
z grzeczności nie zaprzeczę :twisted:

wiem, że było do mnie ale nie napisałeś jednoznacznie więc tak ładnie odwróciłem kota do góry nogami.
No Przemo, myślę, że na tym skończymy... przynajmniej w tym temacie 8)
_________________
Рукописи не горят
Każda świnia trafi kiedyś na rzeźnika
 
 
 
Przemek 
Nadworny RIPPER


Wiek: 38
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1981

Wysłany: 2008-01-14, 23:03   
Momus napisał/a:

No Przemo, myślę, że na tym skończymy... przynajmniej w tym temacie 8)


Nie ma sprawy.. :]
_________________
www.adventure-zone.info
www.lastfm.pl/user/devCJ
www.youtube.com/user/devcj
 
 
PePe 
..PiPa..



Wiek: 40
Dołączyła: 14 Lis 2004
Posty: 3529
Skąd: Żary / Wrocław


Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2008-01-14, 23:04   
Sam już nie wiem, czy to o końcu było do mnie czy nie :P
Przemek, jak możesz używać mojego imienia? nawet nie zapytałeś o pozwolenie...
_________________
http://mordred-deschain.blogspot.com/

Why can we not be sober?
 
 
 
Momus 
Idée fixe



Wiek: 37
Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 1496
Skąd: POZnan*

Wysłany: 2008-01-14, 23:05   
no raczej, że to było do ciebie Przemo. tylko, że przemek się wtrynił

edit
ale burdel :!:
_________________
Рукописи не горят
Każda świnia trafi kiedyś na rzeźnika
Ostatnio zmieniony przez Momus 2008-01-14, 23:11, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
PePe 
..PiPa..



Wiek: 40
Dołączyła: 14 Lis 2004
Posty: 3529
Skąd: Żary / Wrocław


Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2008-01-14, 23:05   
nie kto? :P
_________________
http://mordred-deschain.blogspot.com/

Why can we not be sober?
 
 
 
Przemek 
Nadworny RIPPER


Wiek: 38
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1981

Wysłany: 2008-01-14, 23:06   
no chyba nie ja

Cytat:
edit
ale burdel


Admini posprzątają. Dla odmiany niech coś zrobią pożytecznego :-P
_________________
www.adventure-zone.info
www.lastfm.pl/user/devCJ
www.youtube.com/user/devcj
 
 
PePe 
..PiPa..



Wiek: 40
Dołączyła: 14 Lis 2004
Posty: 3529
Skąd: Żary / Wrocław


Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2008-01-14, 23:20   
w sumie ciesze sie, że nie pierwszy na to wpadłem ale fakt... jak dobrze, że nie ja będę musiał to sprzątać :P

dobre będzie jak kiedyś warny dostaniemy :P
_________________
http://mordred-deschain.blogspot.com/

Why can we not be sober?
 
 
 
Przemek 
Nadworny RIPPER


Wiek: 38
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1981

Wysłany: 2008-01-14, 23:27   
Teksty są piękne, posiadają głębokie znaczenie. Najbardziej mi zależało na Black Leather Boots i In The Name, ale widzę, że tego drugiego nie ma. Być może tłumaczenie nie było wystarczająco dobre, albo nikt nie podjął się przekładu, w co wątpię.
_________________
www.adventure-zone.info
www.lastfm.pl/user/devCJ
www.youtube.com/user/devcj
 
 
PePe 
..PiPa..



Wiek: 40
Dołączyła: 14 Lis 2004
Posty: 3529
Skąd: Żary / Wrocław


Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2008-01-15, 00:43   
Co jak co, ale teraz już mam dwa paski pod nickiem :P
wiedziałem, że tak to się skończy :P
_________________
http://mordred-deschain.blogspot.com/

Why can we not be sober?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl by gokin. Modified by longas