Przesunięty przez: longas 2006-02-08, 19:11
|
teraz Peja & SN |
| Autor |
Wiadomość |
Collien
Uzależniony

Wiek: 36 Dołączyła: 15 Paź 2004 Posty: 471
|
Wysłany: 2004-10-16, 19:34
|
|
 |
a mi jego okropny rap
jest chyba najgorszy.
doceniam jedynie O.S.T.R.
na Revolcie też się pojawił |
_________________ my burning heart meets aching soul |
|
|
|
 |
metalpunk
...

Wiek: 41 Dołączył: 01 Paź 2004 Posty: 222 Skąd: Zielona Góra
|
Wysłany: 2004-10-16, 19:39
|
|
 |
| Collien napisał/a: | a mi jego okropny rap
jest chyba najgorszy.
doceniam jedynie O.S.T.R.
na Revolcie też się pojawił |
Moim zdaniem O.S.T.R, Peja jak i caly polski hh prezentuja ten sam niski poziom, jedynym raperem, ktorego szanowalem i szanuje byl Magik z K44 |
_________________ "...to co mi zrobiłeś ja uczynię Tobie, nienawiść i ból zawdzięczasz sobie..." |
|
|
|
 |
Moniczka
Turboptyś


Wiek: 37 Dołączyła: 09 Paź 2004 Posty: 2817 Skąd: Varsovie
|
Wysłany: 2004-10-16, 19:49
|
|
 |
| Jak dla mnie to na rynku muzycznym w Polsce nie ma prawdziwego hip hopu tylko tzn. hip hoppolo |
|
|
|
 |
Collien
Uzależniony

Wiek: 36 Dołączyła: 15 Paź 2004 Posty: 471
|
Wysłany: 2004-10-16, 19:55
|
|
 |
Miniczko... ship shop to się nazywa po Irlandzku
Ship Shop |
_________________ my burning heart meets aching soul |
|
|
|
 |
Collien
Uzależniony

Wiek: 36 Dołączyła: 15 Paź 2004 Posty: 471
|
Wysłany: 2004-10-16, 22:39
|
|
 |
| lolek2 napisał/a: | | a magik nie zmarł ? |
mogę zapytać, co właściwie się wydarzyło? slyszałam o jego śmierci ale do tej pory nic więcej nie wiem... |
_________________ my burning heart meets aching soul |
|
|
|
 |
metalpunk
...

Wiek: 41 Dołączył: 01 Paź 2004 Posty: 222 Skąd: Zielona Góra
|
Wysłany: 2004-10-16, 23:04
|
|
 |
| lolek2 napisał/a: |
a magik nie zmarł ? |
No to przeciez napisalem, ze BYL Szkoda, ze juz nie zyje bo to byl jedyny prawdziwy raper w tym polskim hh.
Collien, Magik zabawil sie w Malysza i skoczyl z jakiegos wiezowca... |
_________________ "...to co mi zrobiłeś ja uczynię Tobie, nienawiść i ból zawdzięczasz sobie..." |
|
|
|
 |
Collien
Uzależniony

Wiek: 36 Dołączyła: 15 Paź 2004 Posty: 471
|
Wysłany: 2004-10-17, 09:20
|
|
 |
ee... aa... aha. muszę o tym poczytać. heh... ktoś poda mi jakiegoś linka? |
_________________ my burning heart meets aching soul |
|
|
|
 |
westa
Chassis

Dołączył: 07 Paź 2004 Posty: 1676
|
|
|
|
 |
Collien
Uzależniony

Wiek: 36 Dołączyła: 15 Paź 2004 Posty: 471
|
Wysłany: 2004-10-17, 12:13
|
|
 |
| dziękuję. skoczył z balkonu. koło 6 rano i najprawdopodobniej popełnił samobójstwo... |
_________________ my burning heart meets aching soul |
|
|
|
 |
Adam
pierwszy człowiek

Wiek: 35 Dołączył: 05 Paź 2004 Posty: 1363
|
|
|
|
 |
Collien
Uzależniony

Wiek: 36 Dołączyła: 15 Paź 2004 Posty: 471
|
Wysłany: 2004-10-17, 13:02
|
|
 |
| nie wiem. może... ale i tak go trochę szkoda... (trochę bo nie jestem obeznana za dobrze w jego twórczości) |
_________________ my burning heart meets aching soul |
|
|
|
 |
Moniczka
Turboptyś


Wiek: 37 Dołączyła: 09 Paź 2004 Posty: 2817 Skąd: Varsovie
|
Wysłany: 2004-10-17, 13:08
|
|
 |
| ja slyszalam ze byl pod wplywem narkotyku i skoczyl z bloku |
|
|
|
 |
a1ien
Wtajemniczony

Wiek: 45 Dołączył: 13 Paź 2004 Posty: 55 Skąd: Kościan
|
Wysłany: 2004-10-18, 20:06
|
|
 |
ja fanem JTD nie jestem ale do Pei nic nie mam.. jestem nawet za ich wspolna wspolpraca..
w ostatniej Popliscie byl Hans z 52 Debiec i mowil, ze ma nagrane wokale do z Glaca i Peja, ktore czekaja na muzyke. Kawalek znajdzie sie prawdopodobnie na nowej plycie 52 Debiec....
ps
Magiera i L.A. to producenci hiphopowi i ich remixy tez sa na Revolcie i sa calkiem niezle.. |
|
|
|
 |
jenny89
Chory Opętany

Dołączyła: 06 Paź 2004 Posty: 686 Skąd: Żary/Wrocław
|
Wysłany: 2004-10-19, 14:22
|
|
 |
"Nowy projekt na składankę "Kodex 2", wszedł w fazę końcową. Parę dni temu hans razem z peją nagrali zwrotki do tego kawałka, w studiu u donia. W tej chwili kawałek znajduję się już w rękach Glacy, który ma podbić refreny, oraz u Magiery i L.A., którzy zajmą się produkjcą i aranżem. Na dniach ruszą prace nad nowym klipem 52 dębiec, do kawalka "Pies", premiera w stacjach muzycznych planowana na marzec 2004."
"Zapowiadany kawałek hansa, peji i glacy "ulica dobrze wie", niestety nie ukaże się na składance kodex 2. Do kawałka trwającego 5 minut, glaca, zamiast dograć refreny, tak jak to było ustalone, poczuł w sobie krew prawdziwego rapera i nagrał całą zwrotkę. W skutek tego producenci z białego domu, usunęli z utworu (trwającego już 7 minut) 2 zwrotkę hansa, nie informując i nie pytając o zgodę. Sprawa wyszła na jaw, przez przypadek w rozmowie z peją. Hans nie wyraził zgody na współpracę z "white house" na takich warunkach i w zaistniałej sytuacji, zdecydował się zabrać swoją 1 zwrotkę, swoją 2 zwrotkę, swój refren, jak i swój pomysł, oraz zrealizować go na swojej kolejnej płycie. "U mnie zawsze dumnie" i nie inaczej..."
Hans mógłby się zdecydować:P |
|
|
|
 |
Adam
pierwszy człowiek

Wiek: 35 Dołączył: 05 Paź 2004 Posty: 1363
|
|
|
|
 |
|
|