Sweet Noise Forum Strona Główna Sweet Noise Forum
www.sweetnoise.one.pl

BaneryBanery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: longas
2006-02-08, 19:11
teraz Peja & SN
Autor Wiadomość
Collien 
Uzależniony


Wiek: 36
Dołączyła: 15 Paź 2004
Posty: 471

Wysłany: 2004-10-16, 19:34   
a mi jego okropny rap
jest chyba najgorszy.
doceniam jedynie O.S.T.R.
na Revolcie też się pojawił :)
_________________
my burning heart meets aching soul
 
 
 
metalpunk 
...


Wiek: 41
Dołączył: 01 Paź 2004
Posty: 222
Skąd: Zielona Góra

Wysłany: 2004-10-16, 19:39   
Collien napisał/a:
a mi jego okropny rap
jest chyba najgorszy.
doceniam jedynie O.S.T.R.
na Revolcie też się pojawił :)


Moim zdaniem O.S.T.R, Peja jak i caly polski hh prezentuja ten sam niski poziom, jedynym raperem, ktorego szanowalem i szanuje byl Magik z K44 :P
_________________
"...to co mi zrobiłeś ja uczynię Tobie, nienawiść i ból zawdzięczasz sobie..."
 
 
 
Moniczka 
Turboptyś



Wiek: 37
Dołączyła: 09 Paź 2004
Posty: 2817
Skąd: Varsovie

Wysłany: 2004-10-16, 19:49   
Jak dla mnie to na rynku muzycznym w Polsce nie ma prawdziwego hip hopu tylko tzn. hip hoppolo
 
 
 
Collien 
Uzależniony


Wiek: 36
Dołączyła: 15 Paź 2004
Posty: 471

Wysłany: 2004-10-16, 19:55   
Miniczko... ship shop to się nazywa po Irlandzku :P
Ship Shop :P
_________________
my burning heart meets aching soul
 
 
 
Collien 
Uzależniony


Wiek: 36
Dołączyła: 15 Paź 2004
Posty: 471

Wysłany: 2004-10-16, 22:39   
lolek2 napisał/a:
a magik nie zmarł ?


mogę zapytać, co właściwie się wydarzyło? slyszałam o jego śmierci ale do tej pory nic więcej nie wiem...
_________________
my burning heart meets aching soul
 
 
 
metalpunk 
...


Wiek: 41
Dołączył: 01 Paź 2004
Posty: 222
Skąd: Zielona Góra

Wysłany: 2004-10-16, 23:04   
lolek2 napisał/a:

a magik nie zmarł ?


No to przeciez napisalem, ze BYL :P Szkoda, ze juz nie zyje bo to byl jedyny prawdziwy raper w tym polskim hh.
Collien, Magik zabawil sie w Malysza i skoczyl z jakiegos wiezowca...
_________________
"...to co mi zrobiłeś ja uczynię Tobie, nienawiść i ból zawdzięczasz sobie..."
 
 
 
Collien 
Uzależniony


Wiek: 36
Dołączyła: 15 Paź 2004
Posty: 471

Wysłany: 2004-10-17, 09:20   
ee... aa... aha. muszę o tym poczytać. heh... ktoś poda mi jakiegoś linka? :]
_________________
my burning heart meets aching soul
 
 
 
westa 
Chassis


Dołączył: 07 Paź 2004
Posty: 1676

Wysłany: 2004-10-17, 11:28   
Może www.kaliber44.fan.pl
 
 
Collien 
Uzależniony


Wiek: 36
Dołączyła: 15 Paź 2004
Posty: 471

Wysłany: 2004-10-17, 12:13   
dziękuję. skoczył z balkonu. koło 6 rano i najprawdopodobniej popełnił samobójstwo...
_________________
my burning heart meets aching soul
 
 
 
Adam 
pierwszy człowiek


Wiek: 35
Dołączył: 05 Paź 2004
Posty: 1363

Wysłany: 2004-10-17, 12:13   
Ja szłyszałem, że się najarał i dlatego skoczył :D
_________________
http://www.lastfm.pl/user/noxadam/
 
 
 
Collien 
Uzależniony


Wiek: 36
Dołączyła: 15 Paź 2004
Posty: 471

Wysłany: 2004-10-17, 13:02   
nie wiem. może... ale i tak go trochę szkoda... (trochę bo nie jestem obeznana za dobrze w jego twórczości)
_________________
my burning heart meets aching soul
 
 
 
Moniczka 
Turboptyś



Wiek: 37
Dołączyła: 09 Paź 2004
Posty: 2817
Skąd: Varsovie

Wysłany: 2004-10-17, 13:08   
ja slyszalam ze byl pod wplywem narkotyku i skoczyl z bloku
 
 
 
a1ien 
Wtajemniczony


Wiek: 45
Dołączył: 13 Paź 2004
Posty: 55
Skąd: Kościan

Wysłany: 2004-10-18, 20:06   
ja fanem JTD nie jestem ale do Pei nic nie mam.. jestem nawet za ich wspolna wspolpraca..
w ostatniej Popliscie byl Hans z 52 Debiec i mowil, ze ma nagrane wokale do z Glaca i Peja, ktore czekaja na muzyke. Kawalek znajdzie sie prawdopodobnie na nowej plycie 52 Debiec....
ps
Magiera i L.A. to producenci hiphopowi i ich remixy tez sa na Revolcie i sa calkiem niezle..
 
 
jenny89 
Chory Opętany


Dołączyła: 06 Paź 2004
Posty: 686
Skąd: Żary/Wrocław

Wysłany: 2004-10-19, 14:22   
"Nowy projekt na składankę "Kodex 2", wszedł w fazę końcową. Parę dni temu hans razem z peją nagrali zwrotki do tego kawałka, w studiu u donia. W tej chwili kawałek znajduję się już w rękach Glacy, który ma podbić refreny, oraz u Magiery i L.A., którzy zajmą się produkjcą i aranżem. Na dniach ruszą prace nad nowym klipem 52 dębiec, do kawalka "Pies", premiera w stacjach muzycznych planowana na marzec 2004."

"Zapowiadany kawałek hansa, peji i glacy "ulica dobrze wie", niestety nie ukaże się na składance kodex 2. Do kawałka trwającego 5 minut, glaca, zamiast dograć refreny, tak jak to było ustalone, poczuł w sobie krew prawdziwego rapera i nagrał całą zwrotkę. W skutek tego producenci z białego domu, usunęli z utworu (trwającego już 7 minut) 2 zwrotkę hansa, nie informując i nie pytając o zgodę. Sprawa wyszła na jaw, przez przypadek w rozmowie z peją. Hans nie wyraził zgody na współpracę z "white house" na takich warunkach i w zaistniałej sytuacji, zdecydował się zabrać swoją 1 zwrotkę, swoją 2 zwrotkę, swój refren, jak i swój pomysł, oraz zrealizować go na swojej kolejnej płycie. "U mnie zawsze dumnie" i nie inaczej..."

Hans mógłby się zdecydować:P
 
 
 
Adam 
pierwszy człowiek


Wiek: 35
Dołączył: 05 Paź 2004
Posty: 1363

Wysłany: 2004-10-19, 14:51   
Już dawno to czytałem ;p
_________________
http://www.lastfm.pl/user/noxadam/
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl by gokin. Modified by longas