|
Wywiad z Magikiem |
| Autor |
Wiadomość |
PePe
..PiPa..


Wiek: 40 Dołączyła: 14 Lis 2004 Posty: 3529 Skąd: Żary / Wrocław
|
Wysłany: 2006-07-14, 13:14
|
|
 |
| Pquelim Ezzah napisał/a: | w wywiadzie jest między innymi o tym, że SN nagrywa teraz trzecią już płytę i o tym, że ta pierwsza - nie będzie wydana w Polsce.
|
Że co? co to ma k.... znaczyć? |
_________________ http://mordred-deschain.blogspot.com/
Why can we not be sober? |
|
|
|
 |
Momus
Idée fixe


Wiek: 37 Dołączył: 26 Kwi 2005 Posty: 1496 Skąd: POZnan*
|
Wysłany: 2006-07-14, 15:46
|
|
 |
to co czytasz ja też jestem z lekka rozeźlony tym faktem ale tłumacze to sobie, że szukają/dogadują się z wydawcą bo chcą naprawde dobrze wydać oraz wypromować nowe wydawnicto tak aby wszystko było cacy. a w tym czasie z braku laku nagrywają nowe kawałki pozostaje życzyć cierpliwości |
_________________ Рукописи не горят
Każda świnia trafi kiedyś na rzeźnika |
|
|
|
 |
thekoral
Wtajemniczony

Wiek: 37 Dołączył: 25 Sty 2006 Posty: 66 Skąd: łódź
|
Wysłany: 2006-07-17, 17:56
|
|
 |
| nawet jeżeli nie bedzie dostepne w polskich sklepach. to powinno być do nabycia w sklepiku SN no i oczywiście na aukcjach oraz sklapach internetowych... |
_________________ www.myspace.com/thekoral |
|
|
|
 |
zwierzak
Zły Mod


Wiek: 43 Dołączył: 06 Lis 2004 Posty: 5016 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 2006-07-17, 18:09
|
|
 |
| Ale nikt chyba nie powiedzial, ze bedzie niedostepna w Polsce. Z tego co z dyskusji mozna wywnioskowac to jest tylko, ze bedzie wydana za granica. Czyli w jakiejs zagranicznej wytworni. Ale przeciez wiele plyt dostepnych w Polsce jest wydawanych za granica. Chociazby wiekszosc plyt zagranicznych wykonawcow. |
_________________ http://ntn.knives.pl/wp-c...n7a-600x200.jpg |
|
|
|
 |
thekoral
Wtajemniczony

Wiek: 37 Dołączył: 25 Sty 2006 Posty: 66 Skąd: łódź
|
Wysłany: 2006-07-18, 13:23
|
|
 |
| dokładnie... wielu wykonawców wydaje płyty za granicą bo polscy producenci uwazają ich muzyke za mało popularną.. np. taki Hedfirst. |
_________________ www.myspace.com/thekoral |
|
|
|
 |
IVI4n!aK
Piękny Roman

Wiek: 39 Dołączył: 30 Sty 2005 Posty: 7 Skąd: Bielawa // Wrocław
|
Wysłany: 2006-07-20, 23:53
|
|
 |
| a mozna wiedziec co dokladnie o gitarach? |
_________________ "Oko za oko uczyni tylko cały świat ślepym" -Mahatma Gandhi <peace> |
|
|
|
 |
|
|