Zamknięty przez: Anon 2006-06-12, 22:35
|
Pomocy! Walczmy z ignoranctwem! |
| Autor |
Wiadomość |
westa
Chassis

Dołączył: 07 Paź 2004 Posty: 1676
|
Wysłany: 2006-06-05, 15:14
|
|
 |
no to chbya dobrze, SN zestawione z boskoscia |
|
|
|
 |
damianzary
Wtajemniczony


Wiek: 35 Dołączył: 10 Mar 2006 Posty: 115 Skąd: brać mam kase??
|
Wysłany: 2006-06-06, 10:56
|
|
 |
| ale mi chodzi, że w sensie negatywnym |
|
|
|
 |
Civilized
Wtajemniczony


Wiek: 42 Dołączył: 06 Sty 2005 Posty: 80 Skąd: Poznań
|
Wysłany: 2006-06-06, 12:39
|
|
 |
a nam w pozytywnym |
|
|
|
 |
damianzary
Wtajemniczony


Wiek: 35 Dołączył: 10 Mar 2006 Posty: 115 Skąd: brać mam kase??
|
Wysłany: 2006-06-06, 14:07
|
|
 |
| westa napisał/a: | no to chbya dobrze, SN zestawione z boskoscia |
w takim sensie to tym wolal, żeby mówili |
|
|
|
 |
Pam44
Uzależniony

Wiek: 43 Dołączyła: 20 Sty 2005 Posty: 444 Skąd: Poznań
|
Wysłany: 2006-06-06, 16:33
|
|
 |
| damianzary napisał/a: | jeszcze jak pisze w budzie to slysze takie teksty:
O BOŻE SWEET NOISE!! |
to brzmi prawie jak "musze go dotknąć" w takim razie bedzie problem, bo sakrum jest nietykalne |
_________________ www.0v0.art.pl
www.myspace.com/pam44 |
| Ostatnio zmieniony przez longas 2006-06-06, 16:40, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
damianzary
Wtajemniczony


Wiek: 35 Dołączył: 10 Mar 2006 Posty: 115 Skąd: brać mam kase??
|
Wysłany: 2006-06-07, 15:20
|
|
 |
| Pam44 napisał/a: | | damianzary napisał/a: | jeszcze jak pisze w budzie to slysze takie teksty:
O BOŻE SWEET NOISE!! |
to brzmi prawie jak "musze go dotknąć" w takim razie bedzie problem, bo sakrum jest nietykalne |
no, to byl by problem. Ale chociaż zobaczyć, raz to by bylo dobrze |
|
|
|
 |
Darth Kion
Chory Opętany


Wiek: 37 Dołączył: 16 Lis 2004 Posty: 636 Skąd: Nowa Sól
|
Wysłany: 2006-06-12, 21:41
|
|
 |
Mi sie temat wydaje za zbedny, po co przekonywac ludzi, niech muzyka mowi sama za siebie, a skoro sie komus nie podoba, to ich indywidualna sprawa.
Sam nie przepadam za niektorymi kapelami z tych czy innych powodow, ale jakos nie staram sie ich szczegolnie gnebic, gnoic itd. Chociaz nie moge ich po prostu sluchac. A pisanie na forach jakims tam i przekonywac ludzi do SN uwazam ze niewlasciwie. Wszystko jest sprawa gustu i moze nawet wyczucia muzycznego. Niech kazdy slucha tego co chce.
A walka z ignoractwem? Na czym ono polega i komu sluzy?
I czy wlasciwie jest sens. Ja nie widze |
_________________ www.solanin-film.pl |
|
|
|
 |
zwierzak
Zły Mod


Wiek: 43 Dołączył: 06 Lis 2004 Posty: 5016 Skąd: Warszawa
|
|
|
|
 |
|
|