Sweet Noise Forum Strona Główna Sweet Noise Forum
www.sweetnoise.one.pl

BaneryBanery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Anon
2006-06-12, 22:35
Pomocy! Walczmy z ignoranctwem!
Autor Wiadomość
westa 
Chassis


Dołączył: 07 Paź 2004
Posty: 1676

Wysłany: 2006-06-05, 15:14   
no to chbya dobrze, SN zestawione z boskoscia :lol:
 
 
damianzary 
Wtajemniczony



Wiek: 35
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 115
Skąd: brać mam kase??

Wysłany: 2006-06-06, 10:56   
ale mi chodzi, że w sensie negatywnym
 
 
 
Civilized 
Wtajemniczony



Wiek: 42
Dołączył: 06 Sty 2005
Posty: 80
Skąd: Poznań

Wysłany: 2006-06-06, 12:39   
a nam w pozytywnym :D
 
 
 
damianzary 
Wtajemniczony



Wiek: 35
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 115
Skąd: brać mam kase??

Wysłany: 2006-06-06, 14:07   
westa napisał/a:
no to chbya dobrze, SN zestawione z boskoscia :lol:



w takim sensie to tym wolal, żeby mówili
 
 
 
Pam44 
Uzależniony


Wiek: 43
Dołączyła: 20 Sty 2005
Posty: 444
Skąd: Poznań

Wysłany: 2006-06-06, 16:33   
damianzary napisał/a:
jeszcze jak pisze w budzie to slysze takie teksty:

O BOŻE SWEET NOISE!!


to brzmi prawie jak "musze go dotknąć" w takim razie bedzie problem, bo sakrum jest nietykalne :lol: :lol: :lol:
_________________
www.0v0.art.pl
www.myspace.com/pam44
Ostatnio zmieniony przez longas 2006-06-06, 16:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
damianzary 
Wtajemniczony



Wiek: 35
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 115
Skąd: brać mam kase??

Wysłany: 2006-06-07, 15:20   
Pam44 napisał/a:
damianzary napisał/a:
jeszcze jak pisze w budzie to slysze takie teksty:

O BOŻE SWEET NOISE!!


to brzmi prawie jak "musze go dotknąć" w takim razie bedzie problem, bo sakrum jest nietykalne :lol: :lol: :lol:


no, to byl by problem. Ale chociaż zobaczyć, raz to by bylo dobrze
 
 
 
Darth Kion 
Chory Opętany



Wiek: 37
Dołączył: 16 Lis 2004
Posty: 636
Skąd: Nowa Sól

Wysłany: 2006-06-12, 21:41   
Mi sie temat wydaje za zbedny, po co przekonywac ludzi, niech muzyka mowi sama za siebie, a skoro sie komus nie podoba, to ich indywidualna sprawa.

Sam nie przepadam za niektorymi kapelami z tych czy innych powodow, ale jakos nie staram sie ich szczegolnie gnebic, gnoic itd. Chociaz nie moge ich po prostu sluchac. A pisanie na forach jakims tam i przekonywac ludzi do SN uwazam ze niewlasciwie. Wszystko jest sprawa gustu i moze nawet wyczucia muzycznego. Niech kazdy slucha tego co chce.

A walka z ignoractwem? Na czym ono polega i komu sluzy?

I czy wlasciwie jest sens. Ja nie widze
_________________
www.solanin-film.pl
 
 
 
zwierzak 
Zły Mod



Wiek: 43
Dołączył: 06 Lis 2004
Posty: 5016
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2006-06-12, 22:29   
Nie tylko tobie wydaje sie ten temat zbednym. Ale niektorym nie, wiec nadal jest :]
_________________
http://ntn.knives.pl/wp-c...n7a-600x200.jpg
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl by gokin. Modified by longas