Sweet Noise Forum Strona Główna Sweet Noise Forum
www.sweetnoise.one.pl

BaneryBanery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: longas
2006-02-08, 19:10
Z kim byście chcieli usłyszeć Sweet Noise?
Autor Wiadomość
zwierzak 
Zły Mod



Wiek: 43
Dołączył: 06 Lis 2004
Posty: 5016
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2006-08-30, 20:43   
:lol: :lol: :lol:


PS. Przepraszam, nie moglem sie powstrzymac :)
_________________
http://ntn.knives.pl/wp-c...n7a-600x200.jpg
 
 
 
Mi 
Mi-nadżer


Dołączyła: 06 Paź 2004
Posty: 3730
Skąd: Nottingham

Wysłany: 2006-08-30, 20:56   
thekoral napisał/a:
Sweetnoise z Zackiem de la rosha i tyle :]

ooooooo, tak :D :D:D
to jest najlepszy pomysl w tym watku :)
_________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba a niegrzeczne tam gdzie chcą :D
fejsbuk:)
Mi na Myspace
Fotoblog Mi :)
LAST FM - Mi
 
 
olusnz 
Szalony Szalejący Szaleniec



Wiek: 40
Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 1526

Wysłany: 2006-08-30, 23:29   
zwierzak napisał/a:
:lol: :lol: :lol:


PS. Przepraszam, nie moglem sie powstrzymac :)

noczemu ???? przeciesz sn z ewanesens by było takie yy takie ... ładne :]
 
 
 
PePe 
..PiPa..



Wiek: 40
Dołączyła: 14 Lis 2004
Posty: 3529
Skąd: Żary / Wrocław


Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2006-09-01, 13:54   
zwierzak napisał/a:
:lol: :lol: :lol:


PS. Przepraszam, nie moglem sie powstrzymac :)


To ja się przyłączę do opinii tego pana :D
Ja jeszcze poproszę o duet z Kasią Kowalską, Christiną Agilerą i "Majkelem Dżeksonem" :P (W duecie z Dżako niech Glaca zajmie się tańcem "ala Dżako", a Majkelek niech śpiewa... ]:-> To byłoby true-evil-hardcore-music :twisted: )
_________________
http://mordred-deschain.blogspot.com/

Why can we not be sober?
 
 
 
Pam44 
Uzależniony


Wiek: 43
Dołączyła: 20 Sty 2005
Posty: 444
Skąd: Poznań

Wysłany: 2006-09-01, 21:55   
PePe, a o zamianie Glaca tańczy, Mandaryna śpiewa myślałeś :-P No a Doda mogła by sie z Todem zamienić...

Prpopnuje jeszcze zamiane tematu z otwartego na zamknięty bo może stać sie niebezpieczny...
_________________
www.0v0.art.pl
www.myspace.com/pam44
 
 
 
agravka 
Wtajemniczony



Dołączyła: 01 Wrz 2006
Posty: 86
Skąd: you'll never know

Wysłany: 2006-09-01, 22:18   
Oj ja chciałabym zobaczyć SN z Daronem z SOAD :oops: :roll:
_________________
The day that I'm glad I've survived...
 
 
X 
Madman


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 1421

Wysłany: 2006-09-02, 15:44   
Evanescence to zaje.... zespół. Bring me to live, Whisper, Going Under i Haunted to moje ulubione kawałki tego zespołu. I połączenie Evanescence z SN jest na pewno lepsze niż z Górniak, Kukulską i całą tą resztą miss polonia.
 
 
agravka 
Wtajemniczony



Dołączyła: 01 Wrz 2006
Posty: 86
Skąd: you'll never know

Wysłany: 2006-09-02, 20:36   
X napisał/a:
Evanescence to zaje.... zespół. Bring me to live, Whisper, Going Under i Haunted to moje ulubione kawałki tego zespołu. I połączenie Evanescence z SN jest na pewno lepsze niż z Górniak, Kukulską i całą tą resztą miss polonia.

oj tak, oj tak !!!! :) )))))) Amy z SN!!!!!:)))))))) Na pewno by dodalo glebi!
_________________
The day that I'm glad I've survived...
 
 
Inkub 
Wtajemniczony



Wiek: 41
Dołączył: 05 Lut 2005
Posty: 139
Skąd: Gniezno

Wysłany: 2006-09-02, 22:37   
agravka napisał/a:
X napisał/a:
Evanescence to zaje.... zespół. Bring me to live, Whisper, Going Under i Haunted to moje ulubione kawałki tego zespołu. I połączenie Evanescence z SN jest na pewno lepsze niż z Górniak, Kukulską i całą tą resztą miss polonia.

oj tak, oj tak !!!! :) )))))) Amy z SN!!!!!:)))))))) Na pewno by dodalo glebi!


Ze co i jak......Nie nooo, to juz jest przesada , ja jednak bardziej cenie A.M Jopek niz jakas Amy.
Jak dla mnie ciekawym polaczeniem bylo by SN + G.Turnal . Niz jakas Amy
 
 
Momus 
Idée fixe



Wiek: 37
Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 1496
Skąd: POZnan*

Wysłany: 2006-09-03, 11:31   
ee tam, ja bym chciał powtórkę z nergalem :twisted:
_________________
Рукописи не горят
Każda świnia trafi kiedyś na rzeźnika
 
 
 
olusnz 
Szalony Szalejący Szaleniec



Wiek: 40
Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 1526

Wysłany: 2006-09-03, 14:58   
Pam44 napisał/a:
Prpopnuje jeszcze zamiane tematu z otwartego na zamknięty bo może stać sie niebezpieczny...


jesteś zła
czemu chcesz zamknąć temat który jest dla mnie ważny :(
jak będę miał majsoejsa nie dam ci adda :-P
 
 
 
PePe 
..PiPa..



Wiek: 40
Dołączyła: 14 Lis 2004
Posty: 3529
Skąd: Żary / Wrocław


Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2006-09-03, 15:22   
Pam44 napisał/a:
PePe, a o zamianie Glaca tańczy, Mandaryna śpiewa myślałeś :-P No a Doda mogła by sie z Todem zamienić...

Prpopnuje jeszcze zamiane tematu z otwartego na zamknięty bo może stać sie niebezpieczny...


Za Magika postawiło by się jeszcze te nowa wokalistke z "blu kafe" i mielibysmy pierwszy polski girlsband wtykonujacy rzeźnickie kawałki :twisted: (Chociaz mandaryna na scenie rzeźnie robi juz teraz :P )

Tak zupełnie poważnie - pop-rock w wykonaniu evanescence zdecydowanie nie pasuje do sn, wiec chyba temat mozna uznac za niebyly. Co byscie chcieli, zeby Glaca w teledysku spiewal spadajac z palacu kultury, a w okna miala by mu zagladala jakas laska? (Chociaz jak pomysle, to nawet logiczne dosc... jak by w okna Piotra w teledysku zajrzala Mandaryna to calkiem zrozumiale bylo by to, ze skoczyl z okna :P )

SN & Illusion - jak by tak podzielic role, to moglby powstac dobry kawalek. Ale Illusion juz nie gra (szkoda). Nóż czy Vendeta + Ghetto lub Cisza. Czujecie klimat? :twisted:
_________________
http://mordred-deschain.blogspot.com/

Why can we not be sober?
 
 
 
Pam44 
Uzależniony


Wiek: 43
Dołączyła: 20 Sty 2005
Posty: 444
Skąd: Poznań

Wysłany: 2006-09-05, 13:59   
tu ja też popre. Jadnak zdecydowanie jestem ze czymś bardziej artystowsko-monumentalnym 8)
_________________
www.0v0.art.pl
www.myspace.com/pam44
 
 
 
PePe 
..PiPa..



Wiek: 40
Dołączyła: 14 Lis 2004
Posty: 3529
Skąd: Żary / Wrocław


Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2006-09-06, 18:41   
Pam44 napisał/a:
artystowsko-monumentalnym 8)


"artystyczno-monumentalnym" chyba :P
Mówisz masz: SN & Marek Grechuta...
tudzież: SN & Luciano Pavarotti (slyszal ktos bloody roots w wersji operowej? to ja "skur**ela" tak poprosze :P )
_________________
http://mordred-deschain.blogspot.com/

Why can we not be sober?
 
 
 
zwierzak 
Zły Mod



Wiek: 43
Dołączył: 06 Lis 2004
Posty: 5016
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2006-09-06, 19:45   
Slyszalem i nie bardzo mi sie podoba
_________________
http://ntn.knives.pl/wp-c...n7a-600x200.jpg
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl by gokin. Modified by longas